marzec 2016

Głosami czytelników w plebiscycie portalu serwisuroda.pl tytuł KOSMETYK 2015 otrzymuje: Balsam do ciała Biolaven.

październik 2015

Firma SYLVECO otrzymała „odznakę honorową za zasługi dla rozwoju gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej”.

październik 2015

Wyróżnienie w konkursie o MEDAL MERCURIUS GEDANENSIS w kategorii „Kosmetyki do pielęgnacji w domu – kosmetyki pielęgnacyjne” za serię BIOLAVEN Organic na 18. Targach Kosmetycznych i Fryzjerskich 2015.

lipiec 2015

Produkty SYLVECO i BIOLAVEN otrzymały aż 5 tytułów PERŁY RYNKU KOSMETYCZNEGO 2015: srebrna dla lnianej maski do włosów i lipowego płynu micelarnego SYLVECO oraz balsamu do ciała i żelu pod prysznic BIOLAVEN, brązowa zaś dla kremów do twarzy na dzień i na noc BIOLAVEN. Dla nas to ogromne wyróżnienie, gdyż konkurencją jest cały rynek kosmetyczny, nie tylko kategoria kosmetyków naturalnych.

czerwiec 2015

Hibiskusowy tonik do twarzy został wyróżniony w Plebiscycie QLTOWY KOSMETYK 2015 w kategorii Dermokosmetyków/marki polskie.

kwiecień 2015

Nagroda dla SYLVECO za Lipowy płyn micelarny na Targach REGIONALIA – Złoty medal w kategorii „natura i uroda”.

luty 2015

Marka SYLVECO otrzymała Certyfikat DOBRA MARKA 2015 w kategorii „kosmetyki naturalne”. Nagroda została przyznana przez redakcję dziennika Rzeczpospolita.

październik 2014

W trakcie 17. Targów Kosmetycznych i Fryzjerskich URODA 2014 został przyznany Medal MERCURIUS GEDANENSIS za lipowy płyn micelarny.

kwiecień 2014

Wyróżnienia zdobyte na Dniach Urody i SPA, w czasie targów we Wrocławiu: za hibiskusowy tonik do twarzy w kategorii INNOWACJA oraz dla balsamu myjącego do włosów z betuliną w kategorii NAJCIEKAWSZY PRODUKT FRYZJERSKI.

kwiecień 2014

Tymiankowy żel do twarzy został nagrodzony Złotym Medalem w czasie Targów Produktów Tradycyjnych i Ekologicznych „REGIONALIA”.

marzec 2014

SYLVECO otrzymało Złotą Pieczęć Natury dla żeli do mycia twarzy: rumiankowego i tymiankowego.

maj 2013

Seria lekkich kremów: brzozowy, nagietkowy i rokitnikowy naszej firmy zajęła I miejsce w ogólnopolskim konkursie na najlepszy kosmetyk naturalny i zdobyła Złotą Pieczęć Natury 2013, organizowanego w ramach IX edycji Forum Kosmetyki Naturalnej SPA & Wellness – Estetyka Natura 2013!

kwiecień 2013

Seria kosmetyków brzozowych SYLVECO zdobyła prestiżową nagrodę „Złoty OTIS 2013”. Statuetkę otrzymały najlepsze produkty na rynku farmaceutycznym w Polsce. Nagroda Zaufania „Złoty OTIS” jako najstarsze i największe wyróżnienie rynku zdrowia w Polsce, promuje najbardziej wartościowe z nich.

listopad 2012

Podczas VIII Forum Pielęgnacji Dłoni, Stóp i Paznokci ESTETYKA MANUS 2012 oraz VIII Kongresu Podologicznego,
po raz pierwszy rozstrzygnięty został konkurs MANUS AWARD 2012 – Najlepszy Kosmetyk do Pielęgnacji Dłoni.
Nasza regenerująca kuracja do rąk zdobyła dyplom, zajmując II miejsce w konkursie.

październik 2012

Firma SYLVECO została laureatem XI edycji Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej, w kategorii „najlepsze produkty” – statuetkę przyznano dla kremu brzozowego z betuliną.

maj 2012

W tegorocznej edycji konkursu „Złota Pieczęć Natury” zdobyliśmy II miejsce za łagodzący krem pod oczy, w kategorii polskie kosmetyki naturalne w obrocie detalicznym. Więcej na temat Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA&Wellness Estetyka Natura 2012 można przeczytać tutaj.

wrzesień 2011

Z przyjemnością informujemy, że firma SYLVECO zwyciężyła w tegorocznej, 10 edycji konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” w kategorii firma mikro. Do konkursu zgłoszono 140 firm z naszego regionu. Kapituła, przyznając nagrody, brała pod uwagę m.in. dynamikę rozwoju firmy, rentowność, innowacyjność, zatrudnienie. Lista nagrodzonych firm znajduje się pod linkiem.

kwiecień 2011

Firma SYLVECO zdobyła pierwsze miejsce w tegorocznym konkursie na najlepszy kosmetyk naturalny „Złota Pieczęć Natury”, w ramach VII Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA&Wellness Estetyka – Natura 2011. Nagrodę otrzymaliśmy
za kuracje regenerujące do rąk i stóp w kategorii polskich kosmetyków naturalnych w obrocie detalicznym.
Więcej informacji tutaj.

wrzesień 2010

Złota Pieczęć Natury 2010 – Estetyka Natura 2010 Forum Kosmetyki Naturalnej, SPA i Wellness za zajęcie III miejsca
w konkursie na Najlepszy Kosmetyk Naturalny w kategorii „polskie kosmetyki w obrocie detalicznym”.
Relacja z imprezy tutaj.

marzec 2010

Certyfikat Polish Product w kategorii „Firma Roku 2010” – nagroda ta przyznawana jest firmom, w których kapitał należy
do obywateli Polski.

listopad 2009

Laur Konsumenta – Odkrycie Roku 2009 dla kosmetyków brzozowych oraz preparatu BETULECO®.

maj 2009

Udział w V Forum Estetyka Natura 2009. Relacja z imprezy tutaj.