Idą Święta!
Menu
Produkty
Szukaj

II edycja kampanii SYLVECO KOCHA KOBIETY

Marzec jest dla nas co roku miesiącem kobiet, zatem już dziś rozpoczyna się II edycja kampanii SYLVECO KOCHA KOBIETY. Tym razem chcemy wspomóc Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny, które wspiera chorych onkologicznie oraz ich bliskich na każdym etapie leczenia i zdrowienia. Przypominamy wszystkim kobietom o ich wartości i namawiamy, by zawsze pamiętały o swoich potrzebach i stawiały siebie na pierwszym miejscu. W końcu szczęśliwa kobieta to zmotywowana bizneswoman, spełniona partnerka czy spokojna mama. Chcemy, by nasze działania były skupione wokół idei self-love i bodypositive. Będziemy śmiało komunikować, że my – kobiety, jesteśmy ważne i zasługujemy na wszystko, co najlepsze! 

Z tej okazji przygotowaliśmy limitowaną edycję Waszej ulubionej pomadki odżywczej z peelingiem SYLVECO. Przez cały czas trwania kampanii możecie kupić ją w cenie 10 zł, a cały dochód zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie PARS. W ten sposób macie szansę dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc naszą inicjatywę na rzecz kobiet.

5.00/5
(21)

14,00

🎄 -10% z kodem: SWIETA10 🎄

W naszym sklepie możecie także zakupić wyjątkowy BOX KOBIECY, z którego 10% dochodu również przekażemy na rzecz Stowarzyszenia. Znajdziecie w nim bestsellerowe produkty SYLVECO takie jak Płyn micelarny [lipa], Pianka myjąca do twarzy [nagietek], Tonik do twarzy [hibiskus], Lekki krem [brzoza] oraz limitowaną pomadkę, a także tematyczne dodatki – torbę bawełnianą SYLVECO KOCHA KOBIETY i limitowane karty DOBRE MYŚLI. Stworzyliśmy je specjalnie z myślą o kobietach, by stały się narzędziem w budowaniu pewności siebie oraz przyczyniły się do zmiany myślenia na pozytywne postrzeganie świata i siebie w nim. Postanowiliśmy także przekazać na rzecz stowarzyszenia PARS 10% dochodu ze sprzedaży kosmetyków marki SYLVECO przez cały miesiąc marzec.

Na naszym Instagramie rozpoczyna się także cykl postów dedykowanych kobietom w duchu selfcare, by zachęcić do zadbania o siebie na różnych płaszczyznach. Dziś i w każdy poniedziałek poruszymy temat pielęgnacji, samoakceptacji, korzyści wynikających z poświęcenia sobie czasu i należytej uwagi, wpływu aktywności fizycznej na psychikę i samopoczucie, jak również przypomnimy o fundamentalnym znaczeniu pasji i hobby dla zrównoważonego życia i poczucia samorealizacji. Przygotowaliśmy dla Was tematyczne wyzywania, w których co tydzień możecie zdobyć wyjątkowe nagrody za uczestnictwo i zaangażowanie. W naszych relacjach instastories znajdziecie również treści dotyczące wskazówek pielęgnacyjnych, porad motywacyjnych oraz metod relaksacyjnych i afirmacji.

Każdy gest ma znaczenie, zarówno w kontekście dbania o samego siebie, jak i pomocy innym. Dołącz do naszej akcji SYLVECO KOCHA KOBIETY i wspomóż Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny w ich działaniach. Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera! Otrzymaj kod rabatowy -10% na zakupy

Pielęgnacja naturalna
Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Jednak zawsze pojawia się ten trudny dylemat: co kupić na prezent świąteczny,...
Pielęgnacja naturalna
Najlepszy Kalendarz Adwentowy to taki, w którym każde okienko kryje fascynującą niespodziankę, a na jego otwarcie codziennie czekasz z niecierpliwością. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się...
Pielęgnacja naturalna
Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią niskie temperatury i suche powietrze, które mogą mieć negatywny wpływ na naszą skórę. Jednym z kluczowych...
Scroll to Top