📦 Dostawa już od 8,99 zł
📦 Dostawa już od 8,99 zł
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

II edycja kampanii SYLVECO KOCHA KOBIETY

Marzec jest dla nas co roku miesiącem kobiet, zatem już dziś rozpoczyna się II edycja kampanii SYLVECO KOCHA KOBIETY. Tym razem chcemy wspomóc Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny, które wspiera chorych onkologicznie oraz ich bliskich na każdym etapie leczenia i zdrowienia. Przypominamy wszystkim kobietom o ich wartości i namawiamy, by zawsze pamiętały o swoich potrzebach i stawiały siebie na pierwszym miejscu. W końcu szczęśliwa kobieta to zmotywowana bizneswoman, spełniona partnerka czy spokojna mama. Chcemy, by nasze działania były skupione wokół idei self-love i bodypositive. Będziemy śmiało komunikować, że my – kobiety, jesteśmy ważne i zasługujemy na wszystko, co najlepsze! 

Z tej okazji przygotowaliśmy limitowaną edycję Waszej ulubionej pomadki odżywczej z peelingiem SYLVECO. Przez cały czas trwania kampanii możecie kupić ją w cenie 10 zł, a cały dochód zostanie przeznaczony na Stowarzyszenie PARS. W ten sposób macie szansę dołożyć swoją cegiełkę i wspomóc naszą inicjatywę na rzecz kobiet.

5.00/5
(22)

14,00

W naszym sklepie możecie także zakupić wyjątkowy BOX KOBIECY, z którego 10% dochodu również przekażemy na rzecz Stowarzyszenia. Znajdziecie w nim bestsellerowe produkty SYLVECO takie jak Płyn micelarny [lipa], Pianka myjąca do twarzy [nagietek], Tonik do twarzy [hibiskus], Lekki krem [brzoza] oraz limitowaną pomadkę, a także tematyczne dodatki – torbę bawełnianą SYLVECO KOCHA KOBIETY i limitowane karty DOBRE MYŚLI. Stworzyliśmy je specjalnie z myślą o kobietach, by stały się narzędziem w budowaniu pewności siebie oraz przyczyniły się do zmiany myślenia na pozytywne postrzeganie świata i siebie w nim. Postanowiliśmy także przekazać na rzecz stowarzyszenia PARS 10% dochodu ze sprzedaży kosmetyków marki SYLVECO przez cały miesiąc marzec.

Na naszym Instagramie rozpoczyna się także cykl postów dedykowanych kobietom w duchu selfcare, by zachęcić do zadbania o siebie na różnych płaszczyznach. Dziś i w każdy poniedziałek poruszymy temat pielęgnacji, samoakceptacji, korzyści wynikających z poświęcenia sobie czasu i należytej uwagi, wpływu aktywności fizycznej na psychikę i samopoczucie, jak również przypomnimy o fundamentalnym znaczeniu pasji i hobby dla zrównoważonego życia i poczucia samorealizacji. Przygotowaliśmy dla Was tematyczne wyzywania, w których co tydzień możecie zdobyć wyjątkowe nagrody za uczestnictwo i zaangażowanie. W naszych relacjach instastories znajdziecie również treści dotyczące wskazówek pielęgnacyjnych, porad motywacyjnych oraz metod relaksacyjnych i afirmacji.

Każdy gest ma znaczenie, zarówno w kontekście dbania o samego siebie, jak i pomocy innym. Dołącz do naszej akcji SYLVECO KOCHA KOBIETY i wspomóż Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny w ich działaniach. Jedna za wszystkie, wszystkie za jedną!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Dzieci są naturalnie ciekawe świata i chętnie naśladują dorosłych, zwłaszcza swoich rodziców. Dziewczynki często obserwują swoje mamy podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych i marzą o własnych...
Pielęgnacja naturalna
Wybór idealnego prezentu na Dzień Mamy może być sporym wyzwaniem. Choć nasze Mamy znamy doskonale i wiemy, co lubią najbardziej, często stajemy przed trudnym wyborem:...
Pielęgnacja naturalna
Delikatna skóra wokół oczu jest wyjątkowo narażona na pojawianie się zmarszczek. Chyba każda z nas chciałaby, aby linie wokół oczu były mniej widoczne, a głębokie...
Scroll to Top