Promocje

Menu

Produkty

Szukaj

O firmie

Firma SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych, inspirowanych pasją i miłością do przyrody. Naszym celem jest promowanie życia w zgodzie z naturą poprzez tworzenie kosmetyków, które są bezpieczne dla ludzi i przyjazne dla środowiska.

Kim jesteśmy?

SYLVECO to polski producent kosmetyków naturalnych tworzonych z pasji i miłości do przyrody. Naszą misją jest promowanie życia w zgodzie z naturą poprzez tworzenie kosmetyków, które są przyjazne dla człowieka i środowiska.

Słyniemy z zastosowania w produkcji ekstraktu z kory brzozy, a także innych surowców roślinnych które od wieków znane są ze swoich doskonałych właściwości pielęgnacyjnych. Kochamy prostotę i naturę, czego odzwierciedleniem są nasze wyjątkowe kosmetyki naturalne.

Z małej, rodzinnej manufaktury przekształciliśmy się w lidera na rynku kosmetyków naturalnych, zdobywając uznanie klientów w całej Polsce. Nasze produkty, rozpoznawalne i cenione, stały się synonimem jakości i naturalności.

Dla kogo tworzymy?

Nasze kosmetyki tworzymy z myślą o kobietach i mężczyznach, nastolatkach i dzieciach o różnych wymaganiach pielęgnacyjnych. Staramy się zapewnić kompleksową pielęgnację twarzy, ciała i włosów nawet najbardziej wymagającym i świadomym klientom. Potrzeby i bezpieczeństwo naszych klientów stawiamy na pierwszym miejscu, dlatego używamy tylko wyselekcjonowanych surowców roślinnych.

Troska o środowisko skłoniła nas także do stworzenia linii naturalnych środków czystości. Nasza oferta jest skierowana do świadomych klientów, którzy dbają o zdrowie swoje i swoich bliskich, a także troszczą się o środowisko. To doskonały wybór dla osób, które zwracają uwagę na skład produktów i wybierają naturalne, bezpieczne dla zdrowia, ekologiczne rozwiązania.

Nasze marki

Nasza pasja do natury i ciągła chęć dostarczania klientom produktów jak najwyższej jakości sprawiają, że nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Wciąż tworzymy nowe marki, a każda powstająca linia produktów jest efektem skrupulatnych badań i testów. Łączymy innowacyjne rozwiązania ze sprawdzonym działaniem naturalnych składników, dzięki czemu możemy oferować kosmetyki, które są nie tylko skuteczne, ale również bezpieczne i przyjazne dla środowiska.

Dlaczego warto wybrać SYLVECO?

Naszą wizytówką są naturalne surowce roślinne oraz ekstrakty z typowych dla Polski ziół. Starannie dobrane składniki i dopracowane receptury gwarantują doskonałą jakość kosmetyków, które oferujemy.

Wiemy, że doznania wizualne i zapachowe są dla klientów równie istotne, jak skuteczne działanie kosmetyku. Dlatego też dbamy o to, by nasze produkty miały piękne, naturalne zapachy i proste, lecz niebanalne opakowania.

Nasza siła tkwi w zespole. SYLVECO tworzą pełni energii i pomysłów ludzie. Stawiamy na ciągły rozwój i doskonalenie. Jesteśmy osobiście zaangażowani w proces produkcji, nadzorując każdy jej etap. Wszystkie nowe kosmetyki testujemy sami, zanim przekażemy je w ręce naszych odbiorców

Potwierdzeniem jakości kosmetyków firmy SYLVECO są liczne nagrody i wyróżnienia, jakie otrzymaliśmy podczas naszej wieloletniej działalności. Dla nas jednak największym osiągnięciem i wyrazem uznania jest zaufanie naszych klientów.

Wybierając SYLVECO, stawiasz na naturalne piękno i harmonię z naturą. Dziękujemy za Twoje wsparcie i zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Scroll to Top