Kupon: NIESPODZIANKA - sprawdź co się pod nim kryje 🤩
Kupon: NIESPODZIANKA - sprawdź co się pod nim kryje 🤩
SPF
Menu
Produkty
Szukaj
żel do wc

ZIELKO

NATURALNE

BIODEGRADOWALNE

SKUTECZNE

ZIELKO to nowa polska seria środków czystości, produkowana przez firmę SYLVECO. Dedykowana jest dla każdego gospodarstwa domowego, gdzie ceniona jest skuteczność sprzątania, nie uderzająca w nasze zdrowie i środowisko. Wszystkie produkty ZIELKO mają kilka istotnych właściwości, które wydają się być podstawą dla nowoczesnych, bezpiecznych środków czystości.

4.93/5
(14)

75,00

ZIELKO Żel do WC - zapach jaśmin & kwiat pomarańczy
5.00/5
(3)

17,00

ZIELKO Płyn do łazienki - zapach melonowy
5.00/5
(6)

17,00

ZIELKO Pasta czyszcząca - zapach carambola & kaki
5.00/5
(7)

22,00

ZIELKO Płyn do kuchni - zapach mango & brzoskwinia
5.00/5
(2)

17,00

ZIELKO Płyn do prania tkanin kolorowych - marakuja
/5
(0)

26,00

ZIELKO Płyn uniwersalny - zapach owoce leśne
5.00/5
(1)

17,00

zielko płyn do szyb i luster
5.00/5
(1)

17,00

ZIELKO Płyn do prania tkanin białych i jasnych - kiwi
5.00/5
(1)

27,00

ZIELKO Płyn do płukania kwiatowy
/5
(0)

24,00

ZIELKO Płyn do płukania owocowy
/5
(0)

24,00

ZIELKO Płyn do płukania tropikalny
/5
(0)

24,00

szczotka do mycia naczyń
/5
(0)

12,00

zielko odplamiacz
/5
(0)

25,00

woreczki na owoce i warzywa
5.00/5
(1)

30,00

NATURALNE – odpowiednie proporcje zwyczajnych-niezwyczajnych składników bezpiecznie pomogą nam w codziennej walce o czystość. Wystarczą: kwas cytrynowy i soda oczyszczona.
BIODEGRADOWALNE – wszystkie składniki produktów ZIELKO ulegają biodegradacji, zachęcamy jednocześnie do segregowania opakowań. Przez tak prozaiczne wydawałoby się rzeczy kreujemy jaki będzie nasz świat dziś i w przyszłości.
SKUTECZNE – wystarczy zaaplikować produkt ZIELKO na wybraną powierzchnię, chwilę odczekać i przetrzeć, a efekt zdecydowanie zaskoczy. Będzie lśniło!
PACHNĄCE – nasz dom to przede wszystkim miejsce relaksu i odpoczynku. Po zakończonych porządkach z przyjemnością poczujemy wspaniałe zapachy w naszym domu przez dłuższy czas.

Na początek ZIELKO proponuje sześć wszechstronnych produktów, przeznaczonych do sprzątania kuchni, łazienki oraz pozostałych pomieszczeń wyróżniają się również minimalistycznym wyglądem.

Zastosowanie ZIELKO jest wielostronne. Wyczyści i odświeży nie tylko standardowe powierzchnie, jak płytki, terakota, powierzchnie laminowane i plastikowe, sprzęt AGD, szkło lustra, armaturę łazienkową, usunie plamy czy wypoleruje przypalone naczynia.

Styl życia

Grafik Sprzątania

Obiecaliśmy zrobienie małego podsumowania Waszych odpowiedzi na ankietę. Wynika z niej, że równie ważny dla Was jest skład środków czystości jak i ich skuteczność –

Czytaj więcej »
Domowe środki czystości
Styl życia

Skuteczność & wydajność ZIELKO

Naturalne środki czystości stały się coraz bardziej popularne. Pojawiają się ekologiczne perełki jak nasze ZIELKO. Już przyzwyczailiśmy się do bezpiecznych rozwiązań w postaci płynów i

Czytaj więcej »
WIOSENNE PORZĄDKI Z ZIELKO
Pielęgnacja naturalna

Wiosenne porządki z ZIELKO

Wiosna to czas, kiedy wszystko budzi się do życia. Dni stają się coraz dłuższe, a wraz z pierwszymi promieniami słońca pojawiają się w nas nowe

Czytaj więcej »
Scroll to Top