Aktualnie poszukujemy osób do pracy:

– stanowisko dermokonsultantki

Firma SYLVECO – producent kosmetyków naturalnych poszukuje osób do pracy na stanowisku

Dermokonsultantka

Miejsce pracy – wybrane województwo

Opis stanowiska:

  • Prowadzenie dermokonsultacji w wybranych aptekach i sklepach zielarskich na terenie wybranego województwa.
  • Doradztwo w zakresie pielęgnacji skóry, szczególnie dla osób z problemami dermatologicznymi.
  • Badanie i diagnostyka stanu skóry.
  • Prezentacja marki w punktach sprzedaży oraz szkolenie personelu.

Wymagania:

  • dyspozycyjność (praca w wybrane dni tygodnia oraz w weekendy),
  • wykształcenie bądź doświadczenie zawodowe w dziedzinie kosmetologii,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i samodzielność,
  • miła aparycja i zadbany wygląd,
  • wysoka kultura osobista,
  • mobilność (prawo jazdy i/lub samochód)

Doświadczenie na stanowisku dermokonsultantki będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • pracę w dużych aptekach dermokosmetycznych i sklepach zielarskich,
  • możliwość samodzielnego ustalania godzin pracy,
  • szkolenia produktowe,
  • atrakcyjne stawki godzinowe, premie i systemy motywacyjne, terminowość wypłat.

Aplikacje (CV ze zdjęciem) prosimy przesyłać na adres dermokonsultacje@sylveco.pl, w tytule podając imię, nazwisko oraz województwo.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.”