Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Dzień kobiet w SYLVECO – kup pomadkę-cegiełkę i wesprzyj akcję!

AKTUALIZACJA: 
Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się sprzedać 
150 pomadek – cegiełek
Cały dochód ze sprzedaży, w wysokości 1500 zł, przekazujemy na rzecz stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny.
Dziękujemy wszystkim osobom, które dołączyły do akcji!

Marzec to w SYLVECO miesiąc kobiet. To czas, kiedy doceniamy siłę i piękno każdej kobiety. Dlatego już po raz trzeci wyprodukowaliśmy pomadkę-cegiełkę, z której dochód w całości przeznaczymy na rzecz stowarzyszenia Polskie Amazonki Ruch Społeczny. Liczymy, że i Ty dołączysz do akcji i razem weźmiemy udział w tej wyjątkowej inicjatywie!

Stowarzyszenie Polskie Amazonki Ruch Społeczny

Stowarzyszenie PARS wspiera osoby dotknięte chorobą nowotworową i ich bliskich na każdym etapie leczenia i rekonwalescencji. Pomaga zorientować się w systemie opieki onkologicznej, uzyskać niezbędną diagnozę i leczenie. Wspiera pacjentów i ich rodziny w radzeniu sobie ze stresem związanym z chorobą, szczególnie poprzez realizację programu “Zdrowiej”, opartego na metodach mindfulness i coachingu kryzysowego.

Stowarzyszenie tworzą wyjątkowe kobiety, które łączy jeden cel: wspierać inne kobiety w walce z nowotworem! Polskie Amazonki to organizacja, która pomaga im odzyskać nie tylko poczucie bezpieczeństwa, ale również pewność siebie i siłę do pokonywania przeciwności losu.

5.00/5
(22)

14,00

Ty również możesz okazać swoje wsparcie

Odżywcza pomadka z peelingiem SYLVECO to jeden z Waszych ulubionych produktów z naszej oferty. Dlatego wyprodukowaliśmy specjalną serię pomadki, z której sprzedaży w marcu cały dochód przekażemy stowarzyszeniu PARS. Niech ta pomadka będzie symbolem naszej solidarności i wyrazem wsparcia dla kobiet, które potrzebują naszej pomocy.

Teraz Twoja kolej! Kup pomadkę-cegiełkę i dołącz do akcji!

Włącz się do tej pięknej inicjatywy i wesprzyj razem z nami podopieczne stowarzyszenia PARS. Niech marzec stanie się nie tylko miesiącem kobiet, ale również miesiącem niesienia pomocy innym!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Temat świadomej pielęgnacji staje się coraz bardziej powszechny. Podczas zakupów nie sięgamy już po przypadkowe kremy z półek sklepowych, a dokładnie analizujemy składy kosmetyków, szukając...
Pielęgnacja naturalna
Z radością ogłaszamy, że do rodziny ALOESOVE dołączają dwie nowe linie kosmetyków naturalnych, które zrewolucjonizują codzienną pielęgnację twarzy – ALOESOVE Pink&Blue. Wprowadzając na rynek dwie...
Pielęgnacja naturalna
Choć coraz więcej osób, w poszukiwaniu naturalnych i skutecznych metod wzmacniania oraz przyspieszania porostu włosów, sięga po wcierkę do skóry głowy, wciąż jest to niedoceniany...
Scroll to Top