Promocje

Menu

Produkty

Szukaj

Resweratrol

INCI: Resveratrol

To polifenol, który znaleźć można w wielu owocach, takich jak jagody, jabłka, truskawki, żurawina. W największych ilościach występuje jednak w skórce ciemnych odmian winogron. Jest to silny przeciwutleniacz, który wykazuje szereg pozytywnych właściwości dla ludzkiego organizmu oraz skóry. Przeciwdziała uszkodzeniom powodowanym przez nadmiar wolnych rodników, dlatego znajduje zastosowanie głównie w produktach pielęgnacyjnych o działaniu nawilżającym i anti-aging.

Zmniejsza oznaki starzenia
Redukuje drobne zmarszczki
Zmniejsza negatywny wpływ czynników zewnętrznych na skórę
Redukuje zaczerwienienia i plamy pigmentacyjne

Składnik ten znajdziesz w

/5
(0)

25,00

/5
(0)

29,00

/5
(0)

29,00

/5
(0)

29,00

5.00/5
(2)

49,00

5.00/5
(3)

49,00

5.00/5
(1)

49,00

5.00/5
(1)

29,00

/5
(0)

49,00

Odkryj wszystkie kosmetyki i ciesz się różnorodnością produktów

Resweratrol – Co to jest?

Resweratrol to substancja, o której robi się coraz głośniej. Nic dziwnego! To rewelacyjny antyoksydant wspomagający walkę z wolnymi rodnikami.  Jego synteza zaczyna się w skórce z winogron pod wpływem promieni UV. Jest cennym składnikiem i substancją aktywną w produktach do pielęgnacji!

Resweratrol  – Gdzie go znajdziemy?

Największą zawartością resweratrolu pochwalić się mogą winogrona, orzechy, borówki, jagody, żurawina. Znajdziemy go także w jabłkach a nawet w czekoladzie!

Resweratrol  – Działanie

Działa przeciwstarzeniowo, ujędrniająco, spłyca zmarszczki… skóra dojrzała, zmęczona i z oznakami starzenia go pokocha! Po wielu badaniach stwierdzono, ze dzięki działaniu antyoksydacyjnemu, oraz połączeniu z enzymami naprawczymi DNA, resweratrol wykazuje działanie ochronne, naprawcze, a nawet wypełniające drobne, pierwsze zmarszczki. Nic dziwnego, że wykorzystywany jest w produktach anti-age.

Zarówno BIOLAVEN Krem pod oczy jak i BIOLAVEN Maseczka całonocna do twarzy w swoim składzie zawierają ten cenny składnik! Dzięki niemu można zaobserwować wyraźne napięcie skóry, ujędrnienie i rozjaśnienie!

Resweratrol – Do czego się używa?

Wykorzystuje się go w pielęgnacji skóry suchej, popękanej, łuszczącej się, a nawet w tzw. zespole ręka-stopa – kosmetyki z zawartością resweratrolu przychodzą tu z pomocą- nawilżają, natłuszczają, a sam resweratrol hamuje powstawanie wolnych rodników i neutralizuje te już powstałe.

To składnik, który zdecydowanie warto wprowadzić do codziennej pielęgnacji, a także do diety!

Scroll to Top