Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Szlachetna Paczka od SYLVECO

Coroczne przygotowywanie Szlachetnej Paczki stało się już tradycją w naszej firmie, a tegoroczna akcja była wyjątkowa dzięki zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników. Wspólnie zebraliśmy datki pieniężne i dary dla potrzebujących.

Tym razem postanowiliśmy wesprzeć Panią Dorotę, która samotnie wychowuje swoją córkę, Julię, znajdując się w trudnej sytuacji finansowej. Dzięki hojności naszych pracowników udało nam się zebrać wystarczającą kwotę, aby zrealizować ich najpilniejsze potrzeby.

Zakupiliśmy dla nich nowe łóżko, piękną pościel oraz zapasy żywności, które pomogą im przetrwać ten trudny czas. Dodatkowo, spełniliśmy marzenie Pani Doroty o profesjonalnym sprzęcie do robienia manicure hybrydowego, a dla Julii zakupiliśmy lalki Barbie, które od dawna znajdowały się na jej liście życzeń.

Nie zapomnieliśmy także o codziennych potrzebach, dlatego firma SYLVECO przekazała rodzinie ogromny zapas środków czystości ZIELKO oraz kosmetyków z naszej oferty.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu Święta będą dla Pani Doroty i Julki czasem pełnym ciepła, spokoju i radości. Dziękujemy wszystkim pracownikom SYLVECO za wsparcie. Razem, niosąc pomoc, możemy tworzyć pozytywne zmiany i sprawiać radość innym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Trądzik, zapchane pory, wypryski, maksymalnie przesuszona skóra lub wręcz przeciwnie – nadmierny efekt glow. Brzmi znajomo? To normalne, że nastolatki borykają się z pierwszymi problemami...
Pielęgnacja naturalna
Jesteś w trakcie planowania podróży lub pakowania wakacyjnej walizki, ale nie masz pojęcia, jakie kosmetyki możesz ze sobą zabrać na pokład samolotu? Zanim wyruszysz w...
Pielęgnacja naturalna
Wrastające włoski po depilacji to problem, który dotyka wielu osób. Jeśli zmagasz się z tą dolegliwością, z pewnością wiesz, jak uciążliwe mogą być zaczerwienienia, swędzenie...
Scroll to Top