Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Szlachetna Paczka od SYLVECO

Coroczne przygotowywanie Szlachetnej Paczki stało się już tradycją w naszej firmie, a tegoroczna akcja była wyjątkowa dzięki zaangażowaniu wszystkich naszych pracowników. Wspólnie zebraliśmy datki pieniężne i dary dla potrzebujących.

Tym razem postanowiliśmy wesprzeć Panią Dorotę, która samotnie wychowuje swoją córkę, Julię, znajdując się w trudnej sytuacji finansowej. Dzięki hojności naszych pracowników udało nam się zebrać wystarczającą kwotę, aby zrealizować ich najpilniejsze potrzeby.

Zakupiliśmy dla nich nowe łóżko, piękną pościel oraz zapasy żywności, które pomogą im przetrwać ten trudny czas. Dodatkowo, spełniliśmy marzenie Pani Doroty o profesjonalnym sprzęcie do robienia manicure hybrydowego, a dla Julii zakupiliśmy lalki Barbie, które od dawna znajdowały się na jej liście życzeń.

Nie zapomnieliśmy także o codziennych potrzebach, dlatego firma SYLVECO przekazała rodzinie ogromny zapas środków czystości ZIELKO oraz kosmetyków z naszej oferty.

Mamy nadzieję, że dzięki naszemu wsparciu Święta będą dla Pani Doroty i Julki czasem pełnym ciepła, spokoju i radości. Dziękujemy wszystkim pracownikom SYLVECO za wsparcie. Razem, niosąc pomoc, możemy tworzyć pozytywne zmiany i sprawiać radość innym.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Troska o planetę i bycie eko staje się coraz bardziej powszechne, a jednym z kluczowych elementów dbania o środowisko jest właściwa segregacja odpadów. Choć śmieci...
Pielęgnacja naturalna
Trądzik to problem, który dotyka wiele osób – nie tylko nastolatków, ale również dorosłych. Choć zwykle kojarzy się ze zmianami w obrębie twarzy, krostki często...
Pielęgnacja naturalna
Zima to czas, gdy nasza skóra potrzebuje szczególnej troski i ochrony. Często zastanawiamy się, czy nasz dotychczasowy krem do twarzy wystarczy, czy też powinniśmy sięgnąć...
Scroll to Top