Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Kalendarz Adwentowy – odliczaj z nami do świąt

Najlepszy Kalendarz Adwentowy to taki, w którym każde okienko kryje fascynującą niespodziankę, a na jego otwarcie codziennie czekasz z niecierpliwością. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi niepowtarzalna okazja, by wprowadzić odrobinę magicznego, zimowego klimatu. Kalendarze adwentowe są tradycyjnym elementem przygotowań do świąt. I my, po raz kolejny, pragniemy podkreślić tę magię, odliczając czas do świąt z Wami.

Historia Kalendarzy Adwentowych

Historia kalendarzy adwentowych sięga wieków wstecz i ma swe korzenie w niemieckiej tradycji. Pierwotnie służyły one do oznaczania dni poprzedzających Boże Narodzenie, które dzieci zaznaczały kredą na ścianie. Z biegiem lat kalendarze przekształciły się i przyjęły formę, którą znamy dzisiaj. Nowoczesne Kalendarze Adwentowe to nie tylko oczekiwanie na nadchodzące święta, ale także doskonała okazja do obdarowania bliskich wyjątkowym prezentem… albo sprawienia go sobie!

Kalendarz Adwentowy SYLVECO – naturalna pielęgnacja zamknięta w 24 okienkach

Przygotowanie Kalendarza Adwentowego to również nasza coroczna tradycja. Za każdym razem wkładamy ogrom pracy, by stworzyć produkt, który jak najlepiej odda ducha świąt. W naszym poście na Instagramie pokazaliśmy, jak zmieniały się wygląd i zawartość naszych kalendarzy na przestrzeni lat. Poznaj ciekawą historię naszych Kalendarzy Adwentowych.

Co znajduje się w Kalendarzu Adwentowym SYLVECO?

Kalendarz Adwentowy SYLVECO to coś więcej niż zwykłe odliczanie dni. To świetna okazja do odkrywania i testowania naturalnych produktów do pielęgnacji. Każde okienko naszego Kalendarza Adwentowego skrywa w sobie limitowaną wersję kosmetyku w tubce jednej z marek: SYLVECO, VIANEK, BIOLAVEN, ALOESOVE, DUETUS, FEEDSKIN, ROSADIA, SYLVECO WOW, SYLVECO DLA DZIECI 3+. W większości to miniaturki produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a 3 z nich to PEŁNOWYMIAROWE KOSMETYKI! To nie tylko podtrzymanie tradycji, ale także troska o kondycję Twojej skóry i włosów i, przede wszystkim, zastrzyk radości każdego dnia.

Każde okienko kalendarza to nowa niespodzianka, która wprowadzi Cię w wyjątkowy nastrój oczekiwania na święta. Nie obchodzisz świąt? Nie szkodzi! Kalendarz Adwentowy SYLVECO nie musi być preludium do świąt. To także znakomita okazja, by odkryć nowe, naturalne kosmetyki, które uczynią Twoją pielęgnację jeszcze przyjemniejszą.

Otwieraj z nami Kalendarz Adwentowy online

Uwielbiamy magiczny, przedświąteczny czas i chcemy spędzić go… z Wami! Nasz Kalendarz Adwentowy wyprzedał się w tym roku w błyskawicznym tempie. Jeśli nie udało Ci się go zakupić, nic straconego! Wciąż możesz odliczać z nami do świąt i odkrywać nasze produkty w promocyjnych cenach!

Zgodnie z tradycją otwierania Kalendarza Adwentowego, rozpoczynamy wspólne odliczanie do świąt! Kalendarz Adwentowy, który dla Ciebie przygotowaliśmy, kryje w sobie mnóstwo pielęgnacyjnych niespodzianek. Każdego dnia od 1 do 24 grudnia razem odkryjemy jeden naturalny kosmetyk. Aby uczynić ten magiczny okres jeszcze bardziej wyjątkowym, pod każdym okienkiem umieścimy specjalny kod rabatowy na produkty z Kalendarza Adwentowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Troska o planetę i bycie eko staje się coraz bardziej powszechne, a jednym z kluczowych elementów dbania o środowisko jest właściwa segregacja odpadów. Choć śmieci...
Pielęgnacja naturalna
Trądzik to problem, który dotyka wiele osób – nie tylko nastolatków, ale również dorosłych. Choć zwykle kojarzy się ze zmianami w obrębie twarzy, krostki często...
Pielęgnacja naturalna
Zima to czas, gdy nasza skóra potrzebuje szczególnej troski i ochrony. Często zastanawiamy się, czy nasz dotychczasowy krem do twarzy wystarczy, czy też powinniśmy sięgnąć...
Scroll to Top