Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Kalendarz Adwentowy – odliczaj z nami do świąt

Najlepszy Kalendarz Adwentowy to taki, w którym każde okienko kryje fascynującą niespodziankę, a na jego otwarcie codziennie czekasz z niecierpliwością. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami, a wraz z nimi niepowtarzalna okazja, by wprowadzić odrobinę magicznego, zimowego klimatu. Kalendarze adwentowe są tradycyjnym elementem przygotowań do świąt. I my, po raz kolejny, pragniemy podkreślić tę magię, odliczając czas do świąt z Wami.

Historia Kalendarzy Adwentowych

Historia kalendarzy adwentowych sięga wieków wstecz i ma swe korzenie w niemieckiej tradycji. Pierwotnie służyły one do oznaczania dni poprzedzających Boże Narodzenie, które dzieci zaznaczały kredą na ścianie. Z biegiem lat kalendarze przekształciły się i przyjęły formę, którą znamy dzisiaj. Nowoczesne Kalendarze Adwentowe to nie tylko oczekiwanie na nadchodzące święta, ale także doskonała okazja do obdarowania bliskich wyjątkowym prezentem… albo sprawienia go sobie!

Kalendarz Adwentowy SYLVECO – naturalna pielęgnacja zamknięta w 24 okienkach

Przygotowanie Kalendarza Adwentowego to również nasza coroczna tradycja. Za każdym razem wkładamy ogrom pracy, by stworzyć produkt, który jak najlepiej odda ducha świąt. W naszym poście na Instagramie pokazaliśmy, jak zmieniały się wygląd i zawartość naszych kalendarzy na przestrzeni lat. Poznaj ciekawą historię naszych Kalendarzy Adwentowych.

Co znajduje się w Kalendarzu Adwentowym SYLVECO?

Kalendarz Adwentowy SYLVECO to coś więcej niż zwykłe odliczanie dni. To świetna okazja do odkrywania i testowania naturalnych produktów do pielęgnacji. Każde okienko naszego Kalendarza Adwentowego skrywa w sobie limitowaną wersję kosmetyku w tubce jednej z marek: SYLVECO, VIANEK, BIOLAVEN, ALOESOVE, DUETUS, FEEDSKIN, ROSADIA, SYLVECO WOW, SYLVECO DLA DZIECI 3+. W większości to miniaturki produktów do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów, a 3 z nich to PEŁNOWYMIAROWE KOSMETYKI! To nie tylko podtrzymanie tradycji, ale także troska o kondycję Twojej skóry i włosów i, przede wszystkim, zastrzyk radości każdego dnia.

Każde okienko kalendarza to nowa niespodzianka, która wprowadzi Cię w wyjątkowy nastrój oczekiwania na święta. Nie obchodzisz świąt? Nie szkodzi! Kalendarz Adwentowy SYLVECO nie musi być preludium do świąt. To także znakomita okazja, by odkryć nowe, naturalne kosmetyki, które uczynią Twoją pielęgnację jeszcze przyjemniejszą.

Otwieraj z nami Kalendarz Adwentowy online

Uwielbiamy magiczny, przedświąteczny czas i chcemy spędzić go… z Wami! Nasz Kalendarz Adwentowy wyprzedał się w tym roku w błyskawicznym tempie. Jeśli nie udało Ci się go zakupić, nic straconego! Wciąż możesz odliczać z nami do świąt i odkrywać nasze produkty w promocyjnych cenach!

Zgodnie z tradycją otwierania Kalendarza Adwentowego, rozpoczynamy wspólne odliczanie do świąt! Kalendarz Adwentowy, który dla Ciebie przygotowaliśmy, kryje w sobie mnóstwo pielęgnacyjnych niespodzianek. Każdego dnia od 1 do 24 grudnia razem odkryjemy jeden naturalny kosmetyk. Aby uczynić ten magiczny okres jeszcze bardziej wyjątkowym, pod każdym okienkiem umieścimy specjalny kod rabatowy na produkty z Kalendarza Adwentowego.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Trądzik, zapchane pory, wypryski, maksymalnie przesuszona skóra lub wręcz przeciwnie – nadmierny efekt glow. Brzmi znajomo? To normalne, że nastolatki borykają się z pierwszymi problemami...
Pielęgnacja naturalna
Jesteś w trakcie planowania podróży lub pakowania wakacyjnej walizki, ale nie masz pojęcia, jakie kosmetyki możesz ze sobą zabrać na pokład samolotu? Zanim wyruszysz w...
Pielęgnacja naturalna
Wrastające włoski po depilacji to problem, który dotyka wielu osób. Jeśli zmagasz się z tą dolegliwością, z pewnością wiesz, jak uciążliwe mogą być zaczerwienienia, swędzenie...
Scroll to Top