Targi Online wystartowały - zgarnij do 64% rabatu + gratisy
Targi Online wystartowały - do 64% rabatu + gratisy
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Czy potrzebuję Szkoły Rodzenia?

Jedną z ważnych decyzji, jaką podejmują przyszli rodzice, jest ta o udziale w zajęciach w szkole rodzenia. Wiele par zastanawia się czy potrzebują szkoły rodzenia i czego właściwie mogą się po niej spodziewać? Razem z Karoliną Skułą, położną i założycielką Bieszczadzkiej Szkoły Rodzenia odpowiadamy na pytanie: czy potrzebna nam szkoła rodzenia?

Czy potrzebuję Szkoły Rodzenia?

To pytanie zadaje sobie wiele kobiet, szczególnie tych, będących w pierwszej ciąży.

Pozwólcie, że wam pomogę – potrzebujecie Szkoły Rodzenia– ale takiej, która da wam rzeczywiste wsparcie w czasie ciąży, wyzwoli w was sprawczość, pokaże jakie są wasze prawa, jak możecie przygotować się do porodu i rodzicielstwa.

Brzmi zachęcająco prawda?

Możesz skorzystać z kilku form opieki przedporodowej:

– indywidualnej edukacji u położnej rodzinnej (położną warto wybrać już w ciąży, jest to opieka darmowa – w ramach ubezpieczenia zdrowotnego)

– grupowej edukacji u położnej (na takiej samej zasadzie jak indywidualna, spotykacie się w zależności od warunków w kilka kobiet/par – ja właśnie tak prowadzę zajęcia, taka opcja jest również bezpłatna)

– komercyjnej Szkoły Rodzenia – jest to płatna opcja, takie szkoły są prowadzone przez położne – ale nie tylko – szkołę rodzenia może prowadzić każda osoba – jest to forma edukacji dorosłych. Zajęcia odbywają się w ciągu dnia, wieczorami oraz w weekendy. Mogą mieć skróconą formę – jest to dobre rozwiązanie dla osób, które pracują i nie mogłyby skorzystać z zajęć w ciągu dnia i rozłożonych na kilka miesięcy.

Jeżeli mieszkacie w dużym mieście prawdopodobnie możecie wybierać wśród ofert, jest to korzystna sytuacja, ponieważ macie możliwość wybrania takiej Szkoły Rodzenia, która będzie odpowiadać waszym oczekiwaniom. Jeżeli w waszej okolicy nie ma możliwości skorzystania ze stacjonarnych zajęć, pozostaje wam Szkoła Rodzenia online. To też jest dobre rozwiązanie, aktualnie bardzo popularne. W takiej formie odbywają się również zajęcia praktyczne, jak i ćwiczenia.

Zachęciłam? Jeżeli tak, to ruszajcie na poszukiwania Szkoły Rodzenia. Trzymam kciuki i życzę powodzenia!
– Karolina Skuła, Bieszczadzka Szkoła Rodzenia.

Karolina Skuła:

Położna rodzinna, edukatorka ds. laktacji, propaguje naturalną pielęgnację niemowląt i pieluchy wielorazowe. Pomysłodawczyni i założycielka Bieszczadzkiej Szkoły Rodzenia.

Facebook: @bieszczadzka.polozna           Instagram: @bieszczadzka położna

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych produktów dla najmłodszych!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Z radością ogłaszamy, że do rodziny ALOESOVE dołączają dwie nowe linie kosmetyków naturalnych, które zrewolucjonizują codzienną pielęgnację twarzy – ALOESOVE Pink&Blue. Wprowadzając na rynek dwie...
Pielęgnacja naturalna
Choć coraz więcej osób, w poszukiwaniu naturalnych i skutecznych metod wzmacniania oraz przyspieszania porostu włosów, sięga po wcierkę do skóry głowy, wciąż jest to niedoceniany...
Pielęgnacja naturalna
W poszukiwaniu idealnego sposobu na zachowanie młodzieńczej jędrności skóry coraz częściej sięgamy po kosmetyki, które obiecują nam cudowne rezultaty w ekstremalnie krótkim czasie. W dzisiejszych...
Scroll to Top