Promocje

Menu

Produkty

Szukaj

Dlaczego warto stosować pielęgnację naturalną SYLVECO? 10 powodów

Szacunek do darów Ziemi, a jednocześnie najlepsze ich wykorzystanie w produktach dedykowanych pielęgnacji skóry, ciała, włosów. Bogactwo otaczającej nas przyrody, a równolegle prostota składu i siła działania. Dlaczego pielęgnacja naturalna SYLVECO to trafny wybór? Poznajcie 10 powodów.

1) Natura to nasza pasja

… a także największa inspiracja. Wychodzimy z założenia, że natura oferuje nam to, co najlepsze, pozostaje więc kwestia odpowiedniego wykorzystania tych dobrodziejstw. Misją SYLVECO jest jednoczesny szacunek do darów Ziemi, jak również jak najlepsze ich wykorzystanie w produktach dedykowanych pielęgnacji skóry, ciała i włosów. Kosmetyki SYLVECO to więc jednocześnie bogactwo otaczającej nas przyrody, jak również prostota składu i siła działania, którą z pełną świadomością polecamy każdemu.

2) Polskie, ziołowe ekstrakty

Wykorzystywane przez nas do produkcji kosmetyków zioła pochodzą z upraw ekologicznych, z terenów Polski. Co więc istotne: każdy możliwy etap produkcji – począwszy od uprawy ziół, przez ich zbiór, suszenie, przetwarzanie i konfekcjonowanie, odbywa się na wolnych od zanieczyszczeń terenów Polski. Nieocenioną wartością w ujęciu kultywowania tradycji zielarskich jest również pozyskiwanie surowców ze stanu naturalnego.

3) Kosmetyki SYLVECO są odpowiednie dla cery w każdym wieku

…. a także dla każdego typu cery. W naszym sklepie internetowym www.sylveco.pl, posługując się wygodnymi zakładkami, z łatwością odnajdziesz propozycje produktów dedykowanych cerom normalnym, wrażliwym, suchym, mieszanym, tłustym i nie tylko. Krótko mówiąc, SYLVECO to zdrowa, naturalna pielęgnacja i jednocześnie odpowiedź na potrzeby skóry w każdym typie i w każdym wieku. W naszej ofercie znajdziecie produkty dedykowane niemowlętom, np. SYLVECO dla dzieci krem pielęgnujący do twarzy i ciała, polecane cerom nastoletnim, np. VIANEK normalizujący żel myjący do twarzy, mężczyznom, np. DUETUS krem do twarzy na dzień, czy idealne dla cer dojrzałych, np. ROSADIA krem rozświetlający na dzień.

4) W naszej ofercie znajdziesz produkty idealne zarówno dla skóry, ciała, jak i włosów

Naszym celem jest naturalne, lecz wieloaspektowe działanie. Od lat udowadniamy więc, że natura umożliwia kompleksową i skuteczną pielęgnację nie tylko skóry twarzy, ale także całego ciała i włosów. Warto pamiętać, że kosmetyki naturalne wspomagają procesy fizjologiczne zachodzące w skórze, mobilizując ją przy tym do regeneracji. Może się więc zdarzyć, że na efekty działania pielęgnacji naturalnej trzeba poczekać nieco dłużej, jednak rezultaty są warte poświęconego im czasu, gdyż wiążą się z rzeczywistą i długotrwałą poprawą stanu skóry, a nie jedynie maskowaniem problemów skóry jak w przypadku kosmetyków konwencjonalnych.

5) Mamy ponad 20-letnie doświadczenie

… i nie wahamy się go używać :).

6) Nieskromnie przyznając, mamy na koncie liczne nagrody i wyróżnienia

Wśród nich m.in. Love Cosmetics Awards, Hit Kosmetyczny 2019, kategoria Inspirowane naturą, Men’s Health: Produkt roku 2019, Women’s Health: Produkt roku 2019, Perły rynku kosmetycznego 2018, Kosmetyk Wszechczasów 2017 wizaz i wiele więcej 🙂 Pozostałe nagrody i wyróżnienia znajdziecie także na stronie naszego sklepu www.sylveco.pl przy każdej z marek.

7) Stale poszerzamy swoją ofertę, tak by jeszcze bardziej wpasować się w Wasze potrzeby

A co więcej, już teraz możemy zdradzić, że nadchodząca jesień będzie obfitować w spektakularne nowości i premiery. Jeśli chcesz być na bieżąco i mieć pewność, że nic Ci nie umknie – koniecznie śledź nasz profil na FB! 🙂

8) Nasza oferta skierowana jest także do wegan

W sklepie SYLVECO swoją kosmetyczkę uzupełnią także weganie. Zapraszamy do zakładki dedykowanej właśnie Wam, weganom. Znajdujące się w niej kosmetyki naturalne nie są testowane na zwierzętach ani nie zawierają w swoich składach substancji odzwierzęcych, przez co są nie tylko zdrowym, ale także zgodnym z wegańską filozofią wyborem.

9) Nasza miłość do ekologii przekłada się na nasze działanie

Dumnie korzystając z naturalnych zasobów Ziemi, przykładamy szczególną uwagę do ekologicznych rozwiązań. Właśnie dlatego nasze opakowania są z rPETu, czyli tworzywa pozyskanego już z odzysku. Odpady traktujemy jako surowiec – dlatego z kolei nasze opakowania nawet po użyciu – wciąż nadają się do ponownego recyklingu. Dodatkowo, w przypadku marki ZIELKO, opakowania wytwarzane są z zielonego polietylenu, który powstaje z trzciny cukrowej, a szklane opakowania większości kremów SYLVECO, DUETUS, ALOESOVE, posiadają aluminiowe nakrętki, natomiast kartony są z wyrobu makulaturowego, niepowlekane folią i można segregować je jak papier. Aby jeszcze bardziej ułatwić Wam działania zgodne z duchem ekologii – na kartonikach naszych kosmetyków znajdziecie informacje dotyczące segregacji każdej części naszych produktów. Poza tym bierzemy czynny udział w licznych akcjach ekologicznych, które są dla nas również wyjątkowo istotne: m.in.: sprzątanie świata lub sadzenie drzewek.

10) … bo Twoja skóra będzie Ci wdzięczna

Tak po prostu 🙂

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Łazienka to miejsce, które powinno lśnić czystością. Niestety, jednym z najczęstszych i najbardziej irytujących problemów jest osad z kamienia. Kto z nas nie doświadczył trudności...
Pielęgnacja naturalna
Pielęgnacja cery trądzikowej może być nie lada wyzwaniem, szczególnie w obliczu szerokiej gamy ogólnodostępnych produktów i magicznych metod, opisanych w sieci. Choć wielu z nas...
Pielęgnacja naturalna
1. Jak długo marka jest na rynku? Produkty SYLVECO DERMO dostępne są od czerwca 2024 roku. 2. Ile jest łącznie wszystkich produktów w SYLVECO DERMO?...
Scroll to Top