Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Filtry w kremach BB – dlaczego są istotne?

Krem BB to kosmetyk wielofunkcyjny, gdyż stanowi mieszaninę kremu z podkładem. Jest to więc połącznie kremu nawilżającego z filtrami UV, bazą pod makijaż, podkładem oraz korektorem – delikatnie tuszuje niedoskonałości cery, jednocześnie ją pielęgnując.

Krem BB to pełne spektrum możliwości. Od ochrony słonecznej dzięki zawartości filtrów, poprzez nadawanie skórze jednolitego kolorytu, na odpowiednich walorach: wygładzania, zmatowienia czy zapobiegania niedoskonałościom.

Nasze kremy BB VIANEK mają filtry SPF i są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: VIANEK łagodzący krem do twarzy BB jasny oraz VIANEK łagodzący krem do twarzy BB ciemny.

Istnieje błędne przekonanie, że ochrona przed słońcem potrzebna jest tylko w gorące, słoneczne dni. Jednak to promieniowanie ultrafioletowe (UV) ze słońca, a nie ciepło, jest główną przyczyną oparzeń słonecznych, przedwczesnego starzenia się i uszkodzeń skóry.

UV nie można zobaczyć ani poczuć. Z tego powodu może być szkodliwe bez naszej wiedzy w tym czasie.

Indeks UV informuje nas o sile promieniowania UV każdego dnia. Często UV może być wysokie nawet w chłodne, pochmurne dni. Świetnym sposobem na śledzenie indeksu UV są bezpłatne aplikacje, które warto mieć w swoim telefonie.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Temat świadomej pielęgnacji staje się coraz bardziej powszechny. Podczas zakupów nie sięgamy już po przypadkowe kremy z półek sklepowych, a dokładnie analizujemy składy kosmetyków, szukając...
Pielęgnacja naturalna
Z radością ogłaszamy, że do rodziny ALOESOVE dołączają dwie nowe linie kosmetyków naturalnych, które zrewolucjonizują codzienną pielęgnację twarzy – ALOESOVE Pink&Blue. Wprowadzając na rynek dwie...
Pielęgnacja naturalna
Choć coraz więcej osób, w poszukiwaniu naturalnych i skutecznych metod wzmacniania oraz przyspieszania porostu włosów, sięga po wcierkę do skóry głowy, wciąż jest to niedoceniany...
Scroll to Top