Idą Święta!
Menu
Produkty
Szukaj

Filtry w kremach BB – dlaczego są istotne?

Krem BB to kosmetyk wielofunkcyjny, gdyż stanowi mieszaninę kremu z podkładem. Jest to więc połącznie kremu nawilżającego z filtrami UV, bazą pod makijaż, podkładem oraz korektorem – delikatnie tuszuje niedoskonałości cery, jednocześnie ją pielęgnując.

Krem BB to pełne spektrum możliwości. Od ochrony słonecznej dzięki zawartości filtrów, poprzez nadawanie skórze jednolitego kolorytu, na odpowiednich walorach: wygładzania, zmatowienia czy zapobiegania niedoskonałościom.

Nasze kremy BB VIANEK mają filtry SPF i są dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: VIANEK łagodzący krem do twarzy BB jasny oraz VIANEK łagodzący krem do twarzy BB ciemny.

Istnieje błędne przekonanie, że ochrona przed słońcem potrzebna jest tylko w gorące, słoneczne dni. Jednak to promieniowanie ultrafioletowe (UV) ze słońca, a nie ciepło, jest główną przyczyną oparzeń słonecznych, przedwczesnego starzenia się i uszkodzeń skóry.

UV nie można zobaczyć ani poczuć. Z tego powodu może być szkodliwe bez naszej wiedzy w tym czasie.

Indeks UV informuje nas o sile promieniowania UV każdego dnia. Często UV może być wysokie nawet w chłodne, pochmurne dni. Świetnym sposobem na śledzenie indeksu UV są bezpłatne aplikacje, które warto mieć w swoim telefonie.

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera! Otrzymaj kod rabatowy -10% na zakupy

Pielęgnacja naturalna
Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Jednak zawsze pojawia się ten trudny dylemat: co kupić na prezent świąteczny,...
Pielęgnacja naturalna
Najlepszy Kalendarz Adwentowy to taki, w którym każde okienko kryje fascynującą niespodziankę, a na jego otwarcie codziennie czekasz z niecierpliwością. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się...
Pielęgnacja naturalna
Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią niskie temperatury i suche powietrze, które mogą mieć negatywny wpływ na naszą skórę. Jednym z kluczowych...
Scroll to Top