📦 Dostawa już od 8,99 zł
📦 Dostawa już od 8,99 zł
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Kampania SYLVECO KOCHA KOBIETY

Kochani! Wraz z końcem marca, kampania Sylveco Kocha Kobiety dobiegła końca. Chcieliśmy, by nasze działania były utrzymane w duchu self-love i bodypositive. Zależało nam na przekazie społecznym i wzmocnieniu poczucia własnej wartości wśród kobiet. W spocie wzięło udział 8 pięknych kobiet, które manifestowały pewność siebie, szczerość, wyrozumiałość i czułość wobec swojego ciała. Każda z nas jest wyjątkowa, niezależnie od naszego wieku, rozmiaru, czy energii.

Dzięki Wam, na Fundację Centrum Praw Kobiet, przekazujemy kwotę 14 552,09zł.

Ogromnie dziękujemy za otwarte serca i zaangażowanie!


Nasz spot został obejrzany ponad 90 tys. razy, za co ogromnie dziękujemy. Jeśli jeszcze nie zdążyłeś/zdążyłaś go zobaczyć, przewiń w dół, a będziesz mógł to nadrobić.

Marzec to w SYLVECO miesiąc kobiet. Będziemy śmiało komunikować, że my -kobiety, jesteśmy ważne. W związku z tym, przygotowaliśmy specjalne zestawy, które wzmocnią poczucie własnej wartości, podkreślą fakt, że jesteśmy istotne i sprawią, że będziemy dla siebie nieco bardziej wyrozumiałe.

Firma SYLVECO zdecydowała się wspomóc Centrum Praw Kobiet, poprzez przekazanie Fundacji 10% dochodu ze sprzedaży wybranych zestawów oraz wszystkich produktów marki SYLVECO. Akcja będzie trwała przez cały marzec.

Fundacja Centrum Praw Kobiet to najdłużej działająca organizacja w Polsce, udzielająca specjalistycznego wsparcia kobietom doświadczającym przemocy. Fundacja posiada swoje oddziały w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz filię w Żyrardowie.

Misją organizacji jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Problem przemocy domowej, to wciąż przemilczana na forum publicznym kwestia. Rodziny, które zmagają się z przemocą, często nie uzyskują odpowiedniej pomocy ze strony służb, dlatego decydują się na ukrywanie przemocowych zachowań w swoim otoczeniu. Podczas pandemii, problem ten drastycznie wzrósł.

Chcemy, aby nasze działania, skierowały uwagę ludzi na problem przemocy domowej. Chcemy dodać odwagi tym, którym jej brakuje. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie dokonać realnych zmian. Najistotniejszym krokiem jest informacja. Zależy nam na tym, aby ofiary nie doświadczały powtórnej wiktymizacji. Dlatego tak istotnym jest to, aby wiedzieć, w jaki sposób prowadzić komunikację z ofiarą. Wobec powyższego, zdecydowaliśmy się wesprzeć Centrum Praw Kobiet, które uczy wrażliwości i poszerza świadomość obywateli w sprawie problemu przemocy domowej.

 

SYLVECO Kocha Kobiety

#sylvecokochakobiety #jestemważna

Zobacz backstage z kampanii SYLVECO Kocha Kobiety 🙂

@sylveco.pl

mała zapowiedź cudownego, kobiecego projektu. #sylveco #sylvecokochakobiety #kobieta #kobietyrazem #polskiekosmetyki #kobiecasesja

♬ Stargazing – Official Sound Studio

@sylveco.pl

jeszcze chwila, jeszcze momencik….#sylvecokochakobiety #kobiety #kobietyrazem #kobietykobietom #sylveco

♬ Tender Senorita – MusicBox

 

2 thoughts on “Kampania SYLVECO KOCHA KOBIETY”

  1. Witam, bardzo lubię Wasze produkty, używam. Mam wrażliwą skórę i nie zdarzyło się, żeby któryś mi zaszkodził. Jestem z zawodu terapeutą holistycznym.
    Patrzę na życie pod wieloma kontami, wspieram kobiety, rodziny, mężczyzn i dzieci w rozwoju swojego zdrowia i potencjału, poprzez świadomość siebie i otaczającego świata. Bardzo poczułam ostatnio, że chciałabym pracować dla Was, a tu przyszła do mnie ta reklama projektu. Czy byłaby taka możliwość?

    1. Dzień Dobry Gabrysiu, bardzo dziękujemy za Twój komentarz i zainteresowanie 🙂 Możesz zgłosić się ze swoim pomysłem na współpracę do nas na adres marketing@sylveco.pl. Pozdrawiamy!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Dzieci są naturalnie ciekawe świata i chętnie naśladują dorosłych, zwłaszcza swoich rodziców. Dziewczynki często obserwują swoje mamy podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych i marzą o własnych...
Pielęgnacja naturalna
Wybór idealnego prezentu na Dzień Mamy może być sporym wyzwaniem. Choć nasze Mamy znamy doskonale i wiemy, co lubią najbardziej, często stajemy przed trudnym wyborem:...
Pielęgnacja naturalna
Delikatna skóra wokół oczu jest wyjątkowo narażona na pojawianie się zmarszczek. Chyba każda z nas chciałaby, aby linie wokół oczu były mniej widoczne, a głębokie...
Scroll to Top