Idą Święta!
Menu
Produkty
Szukaj

Kampania SYLVECO KOCHA KOBIETY

Kochani! Wraz z końcem marca, kampania Sylveco Kocha Kobiety dobiegła końca. Chcieliśmy, by nasze działania były utrzymane w duchu self-love i bodypositive. Zależało nam na przekazie społecznym i wzmocnieniu poczucia własnej wartości wśród kobiet. W spocie wzięło udział 8 pięknych kobiet, które manifestowały pewność siebie, szczerość, wyrozumiałość i czułość wobec swojego ciała. Każda z nas jest wyjątkowa, niezależnie od naszego wieku, rozmiaru, czy energii.

Dzięki Wam, na Fundację Centrum Praw Kobiet, przekazujemy kwotę 14 552,09zł.

Ogromnie dziękujemy za otwarte serca i zaangażowanie!


Nasz spot został obejrzany ponad 90 tys. razy, za co ogromnie dziękujemy. Jeśli jeszcze nie zdążyłeś/zdążyłaś go zobaczyć, przewiń w dół, a będziesz mógł to nadrobić.

Marzec to w SYLVECO miesiąc kobiet. Będziemy śmiało komunikować, że my -kobiety, jesteśmy ważne. W związku z tym, przygotowaliśmy specjalne zestawy, które wzmocnią poczucie własnej wartości, podkreślą fakt, że jesteśmy istotne i sprawią, że będziemy dla siebie nieco bardziej wyrozumiałe.

Firma SYLVECO zdecydowała się wspomóc Centrum Praw Kobiet, poprzez przekazanie Fundacji 10% dochodu ze sprzedaży wybranych zestawów oraz wszystkich produktów marki SYLVECO. Akcja będzie trwała przez cały marzec.

Fundacja Centrum Praw Kobiet to najdłużej działająca organizacja w Polsce, udzielająca specjalistycznego wsparcia kobietom doświadczającym przemocy. Fundacja posiada swoje oddziały w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz filię w Żyrardowie.

Misją organizacji jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym. Problem przemocy domowej, to wciąż przemilczana na forum publicznym kwestia. Rodziny, które zmagają się z przemocą, często nie uzyskują odpowiedniej pomocy ze strony służb, dlatego decydują się na ukrywanie przemocowych zachowań w swoim otoczeniu. Podczas pandemii, problem ten drastycznie wzrósł.

Chcemy, aby nasze działania, skierowały uwagę ludzi na problem przemocy domowej. Chcemy dodać odwagi tym, którym jej brakuje. Wierzymy, że razem jesteśmy w stanie dokonać realnych zmian. Najistotniejszym krokiem jest informacja. Zależy nam na tym, aby ofiary nie doświadczały powtórnej wiktymizacji. Dlatego tak istotnym jest to, aby wiedzieć, w jaki sposób prowadzić komunikację z ofiarą. Wobec powyższego, zdecydowaliśmy się wesprzeć Centrum Praw Kobiet, które uczy wrażliwości i poszerza świadomość obywateli w sprawie problemu przemocy domowej.

 

SYLVECO Kocha Kobiety

#sylvecokochakobiety #jestemważna

Zobacz backstage z kampanii SYLVECO Kocha Kobiety 🙂

@sylveco.pl

mała zapowiedź cudownego, kobiecego projektu. #sylveco #sylvecokochakobiety #kobieta #kobietyrazem #polskiekosmetyki #kobiecasesja

♬ Stargazing – Official Sound Studio

@sylveco.pl

jeszcze chwila, jeszcze momencik….#sylvecokochakobiety #kobiety #kobietyrazem #kobietykobietom #sylveco

♬ Tender Senorita – MusicBox

 

Komentarze: 2

  1. Dzień Dobry Gabrysiu, bardzo dziękujemy za Twój komentarz i zainteresowanie 🙂 Możesz zgłosić się ze swoim pomysłem na współpracę do nas na adres marketing@sylveco.pl. Pozdrawiamy!

  2. Witam, bardzo lubię Wasze produkty, używam. Mam wrażliwą skórę i nie zdarzyło się, żeby któryś mi zaszkodził. Jestem z zawodu terapeutą holistycznym.
    Patrzę na życie pod wieloma kontami, wspieram kobiety, rodziny, mężczyzn i dzieci w rozwoju swojego zdrowia i potencjału, poprzez świadomość siebie i otaczającego świata. Bardzo poczułam ostatnio, że chciałabym pracować dla Was, a tu przyszła do mnie ta reklama projektu. Czy byłaby taka możliwość?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera! Otrzymaj kod rabatowy -10% na zakupy

Pielęgnacja naturalna
Święta Bożego Narodzenia to czas radości, miłości i wspólnego spędzania czasu z bliskimi. Jednak zawsze pojawia się ten trudny dylemat: co kupić na prezent świąteczny,...
Pielęgnacja naturalna
Najlepszy Kalendarz Adwentowy to taki, w którym każde okienko kryje fascynującą niespodziankę, a na jego otwarcie codziennie czekasz z niecierpliwością. Święta Bożego Narodzenia zbliżają się...
Pielęgnacja naturalna
Zima zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią niskie temperatury i suche powietrze, które mogą mieć negatywny wpływ na naszą skórę. Jednym z kluczowych...
Scroll to Top