Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Pasta-Cud ZIELKO

Naturalne środki czystości istnieją od dawna, jednak z czasem zostały wyparte przez sklepowe, których opakowania przyciągają wzrok, a ich zapach roznosi się po całym domu. Dlaczego warto sprzątać ekologicznie?

Nasze babcie przez długi czas wolały sprzątać przy użyciu naturalnych substancji, pomimo że na rynku były dostępne już pierwsze detergenty. Używano szarego mydła, octu, sody oczyszczonej czy kwasku cytrynowego. Babcine metody sprzątania przetrwały próbę czasu ?

Ręka do góry kto myje podłogę jednym środkiem, toaletę drugim, wannę trzecim, lustra czwartym a na półce czekają kolejne? Liczenie może nie mieć końca!

Część z nich możemy zastąpić środkiem naturalnym, ekologicznym i równie skutecznym co te chemiczne sklepowe.

ZIELKO Pasta czyszcząca o łagodnym zapachu caramboli & kaki pomoże w trudnych zabrudzeniach a co najważniejsze ma szerokie spektrum zastosowania. Użyjemy jej z powodzeniem w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Jest skuteczna i wydajna. Nadaje się również do wybielania i usuwania plam, a także mycia przypalonych naczyń. Wystarczy nanieść pastę na zabrudzoną powierzchnię i wyczyścić przy pomocy wilgotnej gąbki/szczotki.

Przyda się przy czyszczeniu armatury łazienkowej, płytek, terakoty, kafli, fug, blatów, kuchenek, piekarników, lodówek, przypalonych naczyń, elementów ze stali nierdzewnej, szyb kominkowych.

Od ilości zastosowań można dostać zawrotu głowy!

Może dopiszecie jeszcze nieodkryte?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Jesteś w trakcie planowania podróży lub pakowania wakacyjnej walizki, ale nie masz pojęcia, jakie kosmetyki możesz ze sobą zabrać na pokład samolotu? Zanim wyruszysz w...
Pielęgnacja naturalna
Wrastające włoski po depilacji to problem, który dotyka wielu osób. Jeśli zmagasz się z tą dolegliwością, z pewnością wiesz, jak uciążliwe mogą być zaczerwienienia, swędzenie...
Pielęgnacja naturalna
Peeling kwasowy do twarzy to skuteczny sposób na poprawę kolorytu i stanu skóry. Jest również niezwykle pomocny w walce z trądzikiem, zaskórnikami i zanieczyszczeniami. Choć...
Scroll to Top