Sprawdź zakładkę PROMOCJE i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Pasta-Cud ZIELKO

Naturalne środki czystości istnieją od dawna, jednak z czasem zostały wyparte przez sklepowe, których opakowania przyciągają wzrok, a ich zapach roznosi się po całym domu. Dlaczego warto sprzątać ekologicznie?

Nasze babcie przez długi czas wolały sprzątać przy użyciu naturalnych substancji, pomimo że na rynku były dostępne już pierwsze detergenty. Używano szarego mydła, octu, sody oczyszczonej czy kwasku cytrynowego. Babcine metody sprzątania przetrwały próbę czasu ?

Ręka do góry kto myje podłogę jednym środkiem, toaletę drugim, wannę trzecim, lustra czwartym a na półce czekają kolejne? Liczenie może nie mieć końca!

Część z nich możemy zastąpić środkiem naturalnym, ekologicznym i równie skutecznym co te chemiczne sklepowe.

ZIELKO Pasta czyszcząca o łagodnym zapachu caramboli & kaki pomoże w trudnych zabrudzeniach a co najważniejsze ma szerokie spektrum zastosowania. Użyjemy jej z powodzeniem w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Jest skuteczna i wydajna. Nadaje się również do wybielania i usuwania plam, a także mycia przypalonych naczyń. Wystarczy nanieść pastę na zabrudzoną powierzchnię i wyczyścić przy pomocy wilgotnej gąbki/szczotki.

Przyda się przy czyszczeniu armatury łazienkowej, płytek, terakoty, kafli, fug, blatów, kuchenek, piekarników, lodówek, przypalonych naczyń, elementów ze stali nierdzewnej, szyb kominkowych.

Od ilości zastosowań można dostać zawrotu głowy!

Może dopiszecie jeszcze nieodkryte?

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera! Otrzymaj kod rabatowy -10% na zakupy

Styl życia

Mycie naczyń to nieodłączny element codzienności. Każdego dnia w naszych domach zużywamy ogromne ilości wody i środków czystości. Czy istnieje sposób, dzięki któremu mycie naczyń...

Wydarzenia

Choć emocje już opadły, wspomnienia z finału konkursu #ambasadorkaVIANEK już na zawsze zajmą specjalne miejsce w naszej pamięci. Kobieca siła, inspirujące rozmowy, mnóstwo uśmiechu i...

Pielęgnacja naturalna

Osobno to niezwykle inspirujące, pełne pasji kobiety. Razem tworzą idealny #teamVIANEK. Poznajcie bliżej finalistki naszego konkursu i zobaczcie efekty sesji zdjęciowej, wykonanej w Hotelu Bristol...
Scroll to Top