Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Pasta-Cud ZIELKO

Naturalne środki czystości istnieją od dawna, jednak z czasem zostały wyparte przez sklepowe, których opakowania przyciągają wzrok, a ich zapach roznosi się po całym domu. Dlaczego warto sprzątać ekologicznie?

Nasze babcie przez długi czas wolały sprzątać przy użyciu naturalnych substancji, pomimo że na rynku były dostępne już pierwsze detergenty. Używano szarego mydła, octu, sody oczyszczonej czy kwasku cytrynowego. Babcine metody sprzątania przetrwały próbę czasu ?

Ręka do góry kto myje podłogę jednym środkiem, toaletę drugim, wannę trzecim, lustra czwartym a na półce czekają kolejne? Liczenie może nie mieć końca!

Część z nich możemy zastąpić środkiem naturalnym, ekologicznym i równie skutecznym co te chemiczne sklepowe.

ZIELKO Pasta czyszcząca o łagodnym zapachu caramboli & kaki pomoże w trudnych zabrudzeniach a co najważniejsze ma szerokie spektrum zastosowania. Użyjemy jej z powodzeniem w kuchni, łazience, pomieszczeniach gospodarczych. Jest skuteczna i wydajna. Nadaje się również do wybielania i usuwania plam, a także mycia przypalonych naczyń. Wystarczy nanieść pastę na zabrudzoną powierzchnię i wyczyścić przy pomocy wilgotnej gąbki/szczotki.

Przyda się przy czyszczeniu armatury łazienkowej, płytek, terakoty, kafli, fug, blatów, kuchenek, piekarników, lodówek, przypalonych naczyń, elementów ze stali nierdzewnej, szyb kominkowych.

Od ilości zastosowań można dostać zawrotu głowy!

Może dopiszecie jeszcze nieodkryte?

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Troska o planetę i bycie eko staje się coraz bardziej powszechne, a jednym z kluczowych elementów dbania o środowisko jest właściwa segregacja odpadów. Choć śmieci...
Pielęgnacja naturalna
Trądzik to problem, który dotyka wiele osób – nie tylko nastolatków, ale również dorosłych. Choć zwykle kojarzy się ze zmianami w obrębie twarzy, krostki często...
Pielęgnacja naturalna
Zima to czas, gdy nasza skóra potrzebuje szczególnej troski i ochrony. Często zastanawiamy się, czy nasz dotychczasowy krem do twarzy wystarczy, czy też powinniśmy sięgnąć...
Scroll to Top