Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Szósty Wspaniały!

Ostatni ale nie mniej skuteczny i ważny z sześciu wspaniałych to ZIELKO Żel do WC o zapachu jaśminu&kwiatu pomarańczy . Jest nieodzownym środkiem czystości jeśli chcemy aby nasza łazienka była bezpieczna i unosił się w niej ładny zapach. Często toaleta jest najbardziej kontrowersyjnym miejscem do sprzątania – dla niektórych może być prawdziwym wyzwaniem.

Warto wiedzieć, że nowoczesna, często myta toaleta jest mniej narażona na groźne zanieczyszczenia niż utrzymana w czystości lodówka. Najwięcej bakterii przynosimy do domu wraz z zakupami spożywczymi, które są dodatkowo konserwowane w chłodzie.

Wracając do toalety. Podczas sprzątania to kamień i inne zanieczyszczenia, nastręczają niekiedy niezłych trudności. Z naszym żelem czyszczenie odbędzie się sprawnie. Toaleta będzie lśniła czystością, a naturalny zapach jaśminu & kwiatu pomarańczy utrzyma się na długo.

ZIELKO do toalet bezpiecznie i wydajnie czyści dzięki mocy kwasu cytrynowego. Wystarczy nanieść żel, a po chwili spłukać wodą. Przy silniejszych zabrudzeniach można go pozostawić na noc na czyszczonej powierzchni, a następnie wyszorować szczotką.

Jest jeszcze kilka miejsc, w których możemy wykorzystać jego moc czyszczącą. Aby zapobiec zatorom w rurach warto stosować żel profilaktycznie. Wystarczy raz w tygodniu zaaplikować go do odpływu a po chwili spłukać.

Żadne wyzwanie nie będzie już takie straszne!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Skóra to największy, najbardziej zewnętrzny narząd, pełniący kluczową rolę w integrowaniu naszego organizmu z otaczającym nas światem. Ta niezwykła tarcza ochronna stanowi pierwszą linię obrony...
Pielęgnacja naturalna
Troska o planetę i bycie eko staje się coraz bardziej powszechne, a jednym z kluczowych elementów dbania o środowisko jest właściwa segregacja odpadów. Choć śmieci...
Pielęgnacja naturalna
Trądzik to problem, który dotyka wiele osób – nie tylko nastolatków, ale również dorosłych. Choć zwykle kojarzy się ze zmianami w obrębie twarzy, krostki często...
Scroll to Top