🤩 Z kodem WEEKEND rabat na cały sklep -20%
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Szósty Wspaniały!

Ostatni ale nie mniej skuteczny i ważny z sześciu wspaniałych to ZIELKO Żel do WC o zapachu jaśminu&kwiatu pomarańczy . Jest nieodzownym środkiem czystości jeśli chcemy aby nasza łazienka była bezpieczna i unosił się w niej ładny zapach. Często toaleta jest najbardziej kontrowersyjnym miejscem do sprzątania – dla niektórych może być prawdziwym wyzwaniem.

Warto wiedzieć, że nowoczesna, często myta toaleta jest mniej narażona na groźne zanieczyszczenia niż utrzymana w czystości lodówka. Najwięcej bakterii przynosimy do domu wraz z zakupami spożywczymi, które są dodatkowo konserwowane w chłodzie.

Wracając do toalety. Podczas sprzątania to kamień i inne zanieczyszczenia, nastręczają niekiedy niezłych trudności. Z naszym żelem czyszczenie odbędzie się sprawnie. Toaleta będzie lśniła czystością, a naturalny zapach jaśminu & kwiatu pomarańczy utrzyma się na długo.

ZIELKO do toalet bezpiecznie i wydajnie czyści dzięki mocy kwasu cytrynowego. Wystarczy nanieść żel, a po chwili spłukać wodą. Przy silniejszych zabrudzeniach można go pozostawić na noc na czyszczonej powierzchni, a następnie wyszorować szczotką.

Jest jeszcze kilka miejsc, w których możemy wykorzystać jego moc czyszczącą. Aby zapobiec zatorom w rurach warto stosować żel profilaktycznie. Wystarczy raz w tygodniu zaaplikować go do odpływu a po chwili spłukać.

Żadne wyzwanie nie będzie już takie straszne!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Peeling kwasowy do twarzy to skuteczny sposób na poprawę kolorytu i stanu skóry. Jest również niezwykle pomocny w walce z trądzikiem, zaskórnikami i zanieczyszczeniami. Choć...
Pielęgnacja naturalna
Dzieci są naturalnie ciekawe świata i chętnie naśladują dorosłych, zwłaszcza swoich rodziców. Dziewczynki często obserwują swoje mamy podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych i marzą o własnych...
Pielęgnacja naturalna
Wybór idealnego prezentu na Dzień Mamy może być sporym wyzwaniem. Choć nasze Mamy znamy doskonale i wiemy, co lubią najbardziej, często stajemy przed trudnym wyborem:...
Scroll to Top