Sprawdź zakładkę PROMOCJE i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

VIANEK na festiwalu dla twórców internetowych SeeBloggers

Powoli opadają emocje po wydarzeniu, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w miniony weekend. Wraz z marką VIANEK braliśmy udział w największym festiwalu dla twórców internetowych SeeBloggers. To już IX edycja wydarzenia, którego misją jest edukowanie uczestników i integracja środowiska influencerów i biznesu. Działo się naprawdę wiele – dziesiątki ciekawych wykładów i paneli dyskusyjnych ze znanymi postaciami ze świata mediów, rozwijające warsztaty, inspirujące spotkania z innymi markami i tysiące wymienionych uśmiechów z uczestnikami!

Do Łodzi zabraliśmy ze sobą… drewnianą studnię, pomalowaną przez zaprzyjaźnione artystki w kwiatowe wzory! Tym samym przenieśliśmy do centrum miasta mały fragment Zalipia – małopolskiej wsi, której kolorowe motywy kwiatowe były inspiracją do stworzenia opakowań marki VIANEK.

Na naszym sielankowym stoisku uczestnicy mieli chwilę na wytchnienie, przetestowanie kosmetyków VIANEK, zgłębienie wiedzy na temat naturalnych składników zawartych w kosmetykach, a nawet… skosztowanie jednego z nich! Mowa o soku z brzozy, którego delikatny smak był dla wielu osób zaskoczeniem. Oprócz drobnych prezentów, uczestnicy otrzymali od nas cenne porady na temat naturalnej pielęgnacji. Mieli także możliwość wzięcia udziału w warsztatach z tworzenia naturalnych kosmetyków, z czego obszerniejszą relację zdamy niebawem.

Podczas festiwalu SeeBloggers ogłosiliśmy konkurs na ambasadorkę marki VIANEK, w którym nagrodą główną jest roczny kontrakt o wartości 10 000 zł oraz zapas kosmetyków VIANEK.

Uczestnicy wydarzenia nie marnowali czasu i nagrywali materiały konkursowe w naszej strefie, a pierwsze zgłoszenia zaczęły napływać już w sobotę! Udział w konkursie możecie wziąć również Wy!

Z festiwalu wróciliśmy naładowani pozytywną energią, mnóstwem kreatywnych pomysłów i zapałem do działania. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą viankową strefę!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera! Otrzymaj kod rabatowy -10% na zakupy

Pielęgnacja naturalna

Choć świadomość na temat męskiej pielęgnacji jest coraz większa, wciąż wiele mężczyzn podchodzi do niej z dużą dozą niepewności. Jeśli standardowa pielęgnacja Twojego partnera wciąż...

Pielęgnacja naturalna

Z wielką dumą ogłaszamy, że nasza firma po raz kolejny została doceniona w prestiżowym konkursie Perły Rynku Kosmetycznego. Badanie Perły Rynku to prestiżowe wydarzenie o...

Styl życia

Mycie naczyń to nieodłączny element codzienności. Każdego dnia w naszych domach zużywamy ogromne ilości wody i środków czystości. Czy istnieje sposób, dzięki któremu mycie naczyń...
Scroll to Top