📦 Dostawa już od 8,99 zł
📦 Dostawa już od 8,99 zł
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

VIANEK na festiwalu dla twórców internetowych SeeBloggers

Powoli opadają emocje po wydarzeniu, w którym mieliśmy okazję uczestniczyć w miniony weekend. Wraz z marką VIANEK braliśmy udział w największym festiwalu dla twórców internetowych SeeBloggers. To już IX edycja wydarzenia, którego misją jest edukowanie uczestników i integracja środowiska influencerów i biznesu. Działo się naprawdę wiele – dziesiątki ciekawych wykładów i paneli dyskusyjnych ze znanymi postaciami ze świata mediów, rozwijające warsztaty, inspirujące spotkania z innymi markami i tysiące wymienionych uśmiechów z uczestnikami!

Do Łodzi zabraliśmy ze sobą… drewnianą studnię, pomalowaną przez zaprzyjaźnione artystki w kwiatowe wzory! Tym samym przenieśliśmy do centrum miasta mały fragment Zalipia – małopolskiej wsi, której kolorowe motywy kwiatowe były inspiracją do stworzenia opakowań marki VIANEK.

Na naszym sielankowym stoisku uczestnicy mieli chwilę na wytchnienie, przetestowanie kosmetyków VIANEK, zgłębienie wiedzy na temat naturalnych składników zawartych w kosmetykach, a nawet… skosztowanie jednego z nich! Mowa o soku z brzozy, którego delikatny smak był dla wielu osób zaskoczeniem. Oprócz drobnych prezentów, uczestnicy otrzymali od nas cenne porady na temat naturalnej pielęgnacji. Mieli także możliwość wzięcia udziału w warsztatach z tworzenia naturalnych kosmetyków, z czego obszerniejszą relację zdamy niebawem.

Podczas festiwalu SeeBloggers ogłosiliśmy konkurs na ambasadorkę marki VIANEK, w którym nagrodą główną jest roczny kontrakt o wartości 10 000 zł oraz zapas kosmetyków VIANEK.

Uczestnicy wydarzenia nie marnowali czasu i nagrywali materiały konkursowe w naszej strefie, a pierwsze zgłoszenia zaczęły napływać już w sobotę! Udział w konkursie możecie wziąć również Wy!

Z festiwalu wróciliśmy naładowani pozytywną energią, mnóstwem kreatywnych pomysłów i zapałem do działania. Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili naszą viankową strefę!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Dzieci są naturalnie ciekawe świata i chętnie naśladują dorosłych, zwłaszcza swoich rodziców. Dziewczynki często obserwują swoje mamy podczas codziennych rytuałów pielęgnacyjnych i marzą o własnych...
Pielęgnacja naturalna
Wybór idealnego prezentu na Dzień Mamy może być sporym wyzwaniem. Choć nasze Mamy znamy doskonale i wiemy, co lubią najbardziej, często stajemy przed trudnym wyborem:...
Pielęgnacja naturalna
Delikatna skóra wokół oczu jest wyjątkowo narażona na pojawianie się zmarszczek. Chyba każda z nas chciałaby, aby linie wokół oczu były mniej widoczne, a głębokie...
Scroll to Top