Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Ekologiczne sposoby sprzątania są coraz bardziej popularne. Staramy się dbać o nasze zdrowie, dlatego zamieniamy chemiczne środki gospodarstwa domowego na ekologiczne.

ZIELKO to nowa polska seria środków czystości, produkowana przez firmę SYLVECO,  dedykowana dla każdego gospodarstwa domowego ?

Na początek ZIELKO proponuje sześć wszechstronnych produktów, przeznaczonych do sprzątania kuchni, łazienki oraz pozostałych pomieszczeń. Wyróżniają się również minimalistycznym wyglądem:

  • Płyn uniwersalny o zapachu owoców leśnych 500 ml
  • Płyn do łazienki o zapachu melona 500 ml
  • Płyn do kuchni o zapachu mango i brzoskwini 500 ml
  • Żel do WC o zapachu jaśminowo-pomarańczowym 500 ml
  • Płyn do szyb i luster o zapachu egzotycznym 500 ml
  • Pasta czyszcząca o zapachu caramboli i kaki 500 g

Wszystkie produkty ZIELKO mają kilka istotnych właściwości, które wydają się być podstawą dla nowoczesnych, bezpiecznych środków czystości.

NATURALNE – odpowiednie proporcje zwyczajnych-niezwyczajnych składników bezpiecznie pomogą nam w codziennej walce o czystość. Wystarczą: kwas cytrynowy i soda oczyszczona.

BIODEGRADOWALNE – wszystkie składniki produktów ZIELKO ulegają biodegradacji, zachęcamy jednocześnie do segregowania opakowań. Przez tak prozaiczne, wydawałoby się, rzeczy kreujemy jaki będzie nasz świat dziś i w przyszłości.

SKUTECZNE – wystarczy zaaplikować produkt ZIELKO na wybraną powierzchnię, chwilę odczekać i przetrzeć, a efekt zdecydowanie zaskoczy. Będzie lśniło!

PACHNĄCE – nasz dom to przede wszystkim miejsce relaksu i odpoczynku. Po zakończonych porządkach z przyjemnością poczujemy wspaniałe zapachy w naszym domu przez dłuższy czas.

Scroll to Top