Sprawdź zakładkę PROMOCJE i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

#ziemiatodom

Czy często myślimy o naszej Ziemi,  zmianach w przyrodzie? Codzienne sprawy często pochłaniają naszą uwagę. Ale warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad codziennymi wyborami – mogą one mieć ogromy wpływ na przyszłość i jakość życia już za kilka- kilkadziesiąt lat.

Małe krople potrafią wydrążyć skałę jeśli jest uparte ?

 

My również postanowiliśmy być uparci i zacząć od siebie. My, czyli pracownicy Sylveco i przyjaciele. Przyjęliśmy nominację od Mokosh Cosmetics i wyzwanie #ziemiatodom. W sobotni poranek postanowiliśmy posprzątać naszą okolicę – kawałek Łąki. A jest tu przepiękne. Jednak gdy przyjrzymy się dokładniej zauważamy dzikie wysypiska – miejsca gdzie ludzie wyrzucają śmiecie. Zazwyczaj są to tereny przy drogach leśnych, rowy – a nawet przepiękne rozlewiska. W najśmielszych snach nie przewidzieliśmy co odkryjemy. I niestety nie były to przyjemne odkrycia.

Stare, urokliwe rozlewisko – stało się dzikim wysypiskiem. Podnosząc porzucona butelkę, odkrywaliśmy pod spodem kolejne pokłady śmieci.

Nawet żyjątka leśne próbowały poradzić sobie z nowymi okolicznościami. Pod foliowa torebką odkryliśmy mrowisko. A małe drzewka wrastały w pokłady śmieci. Na swój sposób natura walczy o przetrwanie nawet w takich ekstremalnych warunkach.

W ciągu kilku godzin zebraliśmy ponad pół tony śmieci !

Towarzyszyło nam hasło: Ziemia ? nie należy do człowieka, człowiek należy do ziemi!

Dlatego zaczynamy od siebie – i tego co sami jesteśmy w stanie zrobić . Małymi krokami można wszytko! Dlatego to nie koniec – planujemy kolejne akcje!

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Zapisz się do newslettera! Otrzymaj kod rabatowy -10% na zakupy

Pielęgnacja naturalna

Choć świadomość na temat męskiej pielęgnacji jest coraz większa, wciąż wiele mężczyzn podchodzi do niej z dużą dozą niepewności. Jeśli standardowa pielęgnacja Twojego partnera wciąż...

Pielęgnacja naturalna

Z wielką dumą ogłaszamy, że nasza firma po raz kolejny została doceniona w prestiżowym konkursie Perły Rynku Kosmetycznego. Badanie Perły Rynku to prestiżowe wydarzenie o...

Styl życia

Mycie naczyń to nieodłączny element codzienności. Każdego dnia w naszych domach zużywamy ogromne ilości wody i środków czystości. Czy istnieje sposób, dzięki któremu mycie naczyń...
Scroll to Top