Promocje

Menu

Produkty

Szukaj

#ziemiatodom

Czy często myślimy o naszej Ziemi,  zmianach w przyrodzie? Codzienne sprawy często pochłaniają naszą uwagę. Ale warto zatrzymać się na chwilę i zastanowić nad codziennymi wyborami – mogą one mieć ogromy wpływ na przyszłość i jakość życia już za kilka- kilkadziesiąt lat.

Małe krople potrafią wydrążyć skałę jeśli jest uparte ?

 

My również postanowiliśmy być uparci i zacząć od siebie. My, czyli pracownicy Sylveco i przyjaciele. Przyjęliśmy nominację od Mokosh Cosmetics i wyzwanie #ziemiatodom. W sobotni poranek postanowiliśmy posprzątać naszą okolicę – kawałek Łąki. A jest tu przepiękne. Jednak gdy przyjrzymy się dokładniej zauważamy dzikie wysypiska – miejsca gdzie ludzie wyrzucają śmiecie. Zazwyczaj są to tereny przy drogach leśnych, rowy – a nawet przepiękne rozlewiska. W najśmielszych snach nie przewidzieliśmy co odkryjemy. I niestety nie były to przyjemne odkrycia.

Stare, urokliwe rozlewisko – stało się dzikim wysypiskiem. Podnosząc porzucona butelkę, odkrywaliśmy pod spodem kolejne pokłady śmieci.

Nawet żyjątka leśne próbowały poradzić sobie z nowymi okolicznościami. Pod foliowa torebką odkryliśmy mrowisko. A małe drzewka wrastały w pokłady śmieci. Na swój sposób natura walczy o przetrwanie nawet w takich ekstremalnych warunkach.

W ciągu kilku godzin zebraliśmy ponad pół tony śmieci !

Towarzyszyło nam hasło: Ziemia ? nie należy do człowieka, człowiek należy do ziemi!

Dlatego zaczynamy od siebie – i tego co sami jesteśmy w stanie zrobić . Małymi krokami można wszytko! Dlatego to nie koniec – planujemy kolejne akcje!

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Pielęgnacja cery trądzikowej może być nie lada wyzwaniem, szczególnie w obliczu szerokiej gamy ogólnodostępnych produktów i magicznych metod, opisanych w sieci. Choć wielu z nas...
Pielęgnacja naturalna
1. Jak długo marka jest na rynku? Produkty SYLVECO DERMO dostępne są od czerwca 2024 roku. 2. Ile jest łącznie wszystkich produktów w SYLVECO DERMO?...
Pielęgnacja naturalna
Lato to wyjątkowy czas, który wielu z nas kojarzy się z relaksem i beztroską. Osoby z cerą naczynkową mogą mieć jednak nieco odmienne zdanie. Jeśli...
Scroll to Top