Targi Online wystartowały - zgarnij do 64% rabatu + gratisy
Targi Online wystartowały - do 64% rabatu + gratisy
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Marzec miesiącem kobiet w SYLVECO

Kochane Kobiety, mamy nadzieję, że marzec to będzie Wasz czas. Czas na przemyślenia, czas na podbudowanie własnej samooceny, czas na akceptację. Dlatego też, stworzyliśmy dla Was coś specjalnego, o czym dowiecie się w końcowej części bloga! 

Co możemy zmienić w swojej codzienności, by zadbać o siebie, swoje samopoczucie? 

 

Marzec miesiącem kobiet w SYLVECOPozytywne myśli mają moc 

Afirmacje, to pozytywne zdania, które rzeczywiście wnoszą energię do naszego życia. Moc słowa dostrzegana jest na każdym kroku. Podstawą jest pozytywne myślenie, bo to właśnie myśli kreują otaczający nas świat. Jeśli bezustannie powtarzasz sobie “jestem do niczego’, “nic mi w życiu nie wychodzi”, ‘mam ciągłego pecha”, to faktycznie może wyglądać tak, jakby świat sprzeciwił się przeciwko Tobie. Siła przyciągania działa. Ci, którzy z przekonaniem i pozytywną myślą podchodzą do życia (“załatwię to”, “uda mi się”), dużo łatwiej osiągają swoje cele. Niestety, z lekkością przychodzą nam na myśl zdania negatywne na swój temat aniżeli pozytywne. Warto to zmienić, bo nasze myśli mają moc. Z myślą o Kobietach, stworzyliśmy karty – Dobre Myśli. Zawarte w nich są pytania do samej siebie oraz afirmacje. Postaraj się codziennie rano przeczytać jedną z kart i odpowiedzieć sobie na zawarte w niej pytanie. Karty skłaniają do przemyśleń. Podnoszą na duchu i mogą wiele wnieść do Twojego codziennego życia. Pozwolą skupić się przez moment na sobie i na tym co czujesz. Będą dobrym krokiem ku zmianie na lepsze. 

Marzec miesiącem kobiet w SYLVECOMedytacja  

Kiedy czasem wydaje Ci się, że nie jesteś wystarczająca, że czegoś Ci brakuje, warto wtedy poświęcić kilka minut na medytację. Medytacja może wiele zmienić. Może wydawać się to proste – wystarczy siedzieć w ciszy bez ruchu. Jednak nie do końca tak to wygląda. Medytacja to skupienie. Skupienie się na swoich myślach, na tym, co dzieje się teraz. Bardzo ważną rolę w medytacji odgrywa również oddech. Czy zwracasz na niego uwagę na co dzień?  

Medytacja praktykowana jest w wielu kulturach na całym świecie i pozwala odnaleźć wewnętrzny spokój. Kieruje uwagę do wnętrza, dzięki niej zagłębimy się w swoich myślach. Medytacja ma wiele korzyści – zmniejsza stres, kontroluje lęki i niepokoje. Poprawia koncentrację, dobrze wpływa na sen, poprawia zdrowie emocjonalne i kształtuje samoświadomość. Co ciekawe, wpływa również na zmniejszenie stanów zapalnych organizmu. Medytacji nie musisz poświęcać dużo czasu – wystarczy kilkanaście minut dziennie, a rezultaty są warte tej praktyki. Stworzyliśmy specjalną medytację z myślą o Kobietach. Medytację, która podnosi na duchu, skłania do myślenia, wspiera. Wiemy, że pomoże Wam – kobietom w pracy nad sobą. Dodaliśmy ją do naszego kobiecego  INSTABOXA . Będziesz mogła do niej wracać, kiedy tylko zechcesz, kiedy będziesz czuła taką potrzebę.

Marzec miesiącem kobiet w SYLVECOZadbaj o siebie 

Tak proste, a tak często o tym zapominamy. Warto dbać o siebie psychicznie jak i fizycznie. Jedno jest nieodzowna częścią drugiego. Nie ma nic złego w tym, by od czasu do czasu wybrać się do fryzjera czy kosmetyczki. Dobrym pomysłem jest też poświęcić chociaż jeden wieczór w tygodniu na rytuały pielęgnacyjne dla samej siebie. Zadbać o włosy, zrobić olejowanie, użyć maski. Zająć się swoim ciałem, może peeling, szczotkowanie na sucho? Warto pomyśleć też o maseczce na twarz. Podczas tych zabiegów pielęgnacyjnych postaraj się nie wieszać prania w między czasie czy zmywać naczyń. Zapal świecę, usiądź lub połóż się. Zadbaj o odpowiedni nastrój, zapach. Skup się na sobie, na swoim oddechu, swoich myślach. Niech nic Cię nie pogania. Zdajemy sobie sprawę, że nie tak łatwo jest pozwolić sobie na coś takiego, ale może uda Ci się tak rozłożyć codzienne obowiązki, że znajdziesz dla siebie chociaż godzinę? Z pewnością warto.  

Marzec miesiącem kobiet w SYLVECO – Kampania SYLVECO Kocha Kobiety

Marzec to w SYLVECO miesiąc kobiet. W związku z tym zdecydowaliśmy wspomóc Centrum Praw Kobiet, poprzez przekazanie Fundacji 10% dochodu ze sprzedaży wybranych zestawów oraz wszystkich produktów marki SYLVECO. Akcja będzie trwała przez cały marzec.  

Fundacja Centrum Praw Kobiet to najdłużej działająca organizacja w Polsce, udzielająca specjalistycznego wsparcia kobietom doświadczającym przemocy. Fundacja posiada swoje oddziały w Warszawie, Gdańsku, Krakowie, Łodzi, Poznaniu i Wrocławiu oraz filię w Żyradowie. Misją organizacji jest przeciwdziałanie wszelkim formom przemocy i dyskryminacji kobiet w życiu prywatnym, publicznym i zawodowym.  

#sylvecokochakobiety #jestemwazna 

 

Każdy gest ma znaczenie, dlatego zachęcamy do dołożenia swojej cegiełki.

-> Dowiedz się więcej na temat akcji we wpisie na BLOGU.

Zobacz więcej filmików z kampanii SYLVECO Kocha Kobiety:

@aloesove.pl

Wszystkie jesteśmy ważne, jesteśmy istotne, jesteśmy wystarczające ❤️❤️❤️ #dzienkobiet #internationalwomensday #woman #womanpower #womansday #dlaciebie #dc #fyp #foryou #kobiety #sylvecokochakobiety #sylveco #cialopozytywnosc

♬ TOGETHER – Kyle May

 

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Z radością ogłaszamy, że do rodziny ALOESOVE dołączają dwie nowe linie kosmetyków naturalnych, które zrewolucjonizują codzienną pielęgnację twarzy – ALOESOVE Pink&Blue. Wprowadzając na rynek dwie...
Pielęgnacja naturalna
Choć coraz więcej osób, w poszukiwaniu naturalnych i skutecznych metod wzmacniania oraz przyspieszania porostu włosów, sięga po wcierkę do skóry głowy, wciąż jest to niedoceniany...
Pielęgnacja naturalna
W poszukiwaniu idealnego sposobu na zachowanie młodzieńczej jędrności skóry coraz częściej sięgamy po kosmetyki, które obiecują nam cudowne rezultaty w ekstremalnie krótkim czasie. W dzisiejszych...
Scroll to Top