Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

Marka ALOESOVE nagrodzona złotą statuetką w konkursie Perły Rynku Kosmetycznego

Z wielką dumą ogłaszamy, że nasza firma po raz kolejny została doceniona w prestiżowym konkursie Perły Rynku Kosmetycznego.

Badanie Perły Rynku to prestiżowe wydarzenie o zasięgu ogólnokrajowym, podczas którego detalisci przeprowadzają rygorystyczne testy i oceny najnowszych produktów spożywczych, kosmetycznych oraz chemii gospodarczej.
Laureaci tego badania są starannie wybierani przez wyjątkowe jury, złożone z renomowanych przedstawicieli czołowych sieci handlowych, takich jak sklepy spożywcze, stacje paliw, drogerie i apteki, które odgrywają kluczową rolę na rynku. Misją jurorów jest dokładne przetestowanie zgłoszonych do badania produktów oraz ocena ich potencjału rynkowego.
Rocznie jury dokonuje analizy setek nowości, co sprawia, że badanie Perły Rynku stanowi nieoceniony źródło informacji na temat najbardziej obiecujących innowacji.

Tym razem złotą statuetką uhonorowana została Nowa linia produktów do twarzy, ciała i włosów ALOESOVE.

Dla nas Perła Rynku to znacznie więcej niż tylko statuetka. To wyjątkowe wyróżnienie, które stanowi uznanie dla naszych produktów oraz docenienie ogromnego wysiłku i pasji, jakie nasz liczny zespół SYLVECO wkłada w każdy etap produkcji.

Serdecznie dziękujemy wszystkim za wsparcie i zaufanie. Ta nagroda jest dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także potężną dawką motywacji do dalszego doskonalenia naszej oferty.

Z tej okazji przygotowaliśmy dla Was specjalny kod rabatowy!

Z KODEM: PERLA20

wszystkie produkty ALOESOVE kupicie teraz aż 20% taniej!

 

*kod ważny do 28.09.2023

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pielęgnacja naturalna
Temat świadomej pielęgnacji staje się coraz bardziej powszechny. Podczas zakupów nie sięgamy już po przypadkowe kremy z półek sklepowych, a dokładnie analizujemy składy kosmetyków, szukając...
Pielęgnacja naturalna
Z radością ogłaszamy, że do rodziny ALOESOVE dołączają dwie nowe linie kosmetyków naturalnych, które zrewolucjonizują codzienną pielęgnację twarzy – ALOESOVE Pink&Blue. Wprowadzając na rynek dwie...
Pielęgnacja naturalna
Choć coraz więcej osób, w poszukiwaniu naturalnych i skutecznych metod wzmacniania oraz przyspieszania porostu włosów, sięga po wcierkę do skóry głowy, wciąż jest to niedoceniany...
Scroll to Top