Sprawdź zakładkę PROMOCJE i zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy
Promocje
Menu
Produkty
Szukaj

DUETUS
Minimalizm dla dwojga

100% NATURALNE

UNIWERSALNE
DLA OBU PŁCI

PRODUKTY TYPU
ANTI-POLLUTION

WEGAŃSKIE RECEPTURY

DUETUS to nowoczesne polskie kosmetyki naturalne typu unisex i anti-pollution. Posiadają właściwości regulujące-detoksykujące, przez co polecane są szczególnie osobom z cerą mieszaną, tłustą i trądzikową. Charakterystycznymi składnikami kosmetyków DUETUS jest olej konopny, olej z czarnuszki i węgiel aktywny. Składniki te regulują wydzielanie sebum, redukują zmiany skórne i przyspieszają procesy regeneracji. W kosmetykach występują także ekstrakty roślinne o właściwościach regenerujących i rozjaśniających przebarwienia, kwasy AHA, BHA, PHA, odświeżające olejki eteryczne oraz odżywcze oleje roślinne. Produkty te nie posiadają składników pochodzenia zwierzęcego, przez co mogą być stosowane przez wegan. Nie zawierają kompozycji zapachowych, syntetycznych dodatków, drażniących konserwantów, silikonów. Poza unikatowymi recepturami, wyróżnia je ciekawy design opakowań.

5.00/5
(6)

30,00

4.98/5
(40)

28,00

4.87/5
(45)

37,00

4.73/5
(33)

37,00

4.86/5
(28)

30,00

5.00/5
(15)

28,00

5.00/5
(23)

30,00

4.00/5
(1)

31,00

/5
(0)

20,00

/5
(0)

8,00

Kosmetyki DUETUS wyróżniają:
⦁ unikatowe receptury oparte o właściwości regulująco- detoksykujące (węgiel aktywny,  olej z konopi, olej z czarnuszki, ekstrakt ze skrzypu polnego, kwasy AHA, BHA, PHA)
⦁ w 100% wegański, naturalny i biodegradowalny skład,
⦁ kompozycja naturalnych olejków eterycznych, która stanowi o zapachu każdego produktu,
⦁ brak sztucznych barwników, aromatów,
⦁ atrakcyjna cena w stosunku do jakości,
⦁ oryginalny design opakowań,
⦁ funkcjonalność i możliwość wielu zastosowań (będą to pierwsze na rynku kosmetyki anty-trądzikowe, anti-pollution i unisex)

Anti-pollution (kosmetyki antysmogowe) – hasło to odnosi się do produktów chroniących przed zanieczyszczeniami i negatywnym działaniem składników toksycznych (metale ciężkie, gazy) występujących w środowisku. Produkty takie charakteryzują się występowaniem w składzie kompleksów naprawczych, antyoksydacyjnych, silnie regeneracyjnych i ochronnych.

Unisex – hasło dotyczy produktów uniwersalnych, dla obu płci (DUET-us, analogia w nazwie marki).

Jest to nowa seria kosmetyków odpowiednia dla wegan, która podbija serca w kolejnych plebiscytach.

Pielęgnacja naturalna

Męska pielęgnacja

Pielęgnacja skóry nie jest zarezerwowana tylko dla kobiet i mitem jest, iż tylko kobiety powinny dbać o nią i stosować zabiegi pielęgnacyjne. Po konkretne produkty

Czytaj więcej »
jak pielęgnować cerę trądzikową
Pielęgnacja naturalna

Jak pielęgnować cerę trądzikową?

Cera trądzikowa jest bardzo wymagająca. Stąd ważne jest zadbanie o jej odpowiednią pielęgnację, zarówno od strony zewnętrznej za pomocą stosowania różnego typu maści, toników, kremów

Czytaj więcej »
Scroll to Top